Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj van, valaki?

Baj van, valaki?

Figyelt kérdés
Az elobb jott haza a macskam, azaz az ajtó előtt fekudt es nyavogott, behoztam, csak fekszik, neha nyavog es szaporan liheg, mintortenhetett, mi tévő legyek?

2019. aug. 12. 22:07
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Most kezd lenyugodni, mostmar nem tátott szajjal liheg az egesz testevel egyutt, probal aludni, nem nyavog. Remelem nem belso verzes es azert van/volt ilyen allapotba mert sokkos allapotba került, csak elje tul az éjszakát :( nincs lehetőségem segitseget kerni.. Ez a legrosszabn, hogy egyedul vagyokmellette tehetetlenül..
2019. aug. 12. 22:59
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ügyeletbe be telefonálhatnál tanácsért, jobb esetbe mondanak valami használhatót, rossz esetbe max. rád csapják a telefont.
2019. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagy te tehetetlen, csak nem olyan fontos a macskad. En ha mast nem buszra ulnek, vinnem masik varosba ugyeletre(10kor meg boven jarnak buszok).

De nyugtatsd csak a lelkiismereted. Te is jol tudod, hogy valoszinuleg el fog pusztulni a cica.

2019. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Nemtudom hol elsz, de egy erdélyi kiavarosban ami kb falu szint, ilyenkor busz, de meg auto is alig jar a varosban, legközelebbi varos ahol talan van ugyelet, az 35km.
2019. aug. 12. 23:20
 15/35 A kérdező kommentje:
Marmint gondolom nagyobb varosba a te esetedben , tobb opcio van, de itt egy csoves városba ilyen időben kb semmi esély bármire
2019. aug. 12. 23:22
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem komolyabb baj is lehet. Amint tudod vagy lesz lehetőséged vidd orvoshoz. Addig is biztosíts neki egy nyugisabb helyiséget ahol pihenhet.

Jobbulást neki és szorítok, hogy élje túl!:)

2019. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd nyugodni és hólnap mihamarabb vidd orvoshoz. Más ötletem nincs sajnos. Az jó hogy elláttad a sebet. Figyelj rá és szorítok neki.
2019. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :) előbb raneztem, lemaszott a pokrocrol, visszaakartam ovatosan tenni es ahogy megemeltem, elkezdett verezni, nemtudtam pontosan honnan jon, mintha a herebol folyt volna, nemtudtam pontosabban atvizsgalni mert nem engedte. De eleg durvan verzett abban a pillanatban, nem csak simán kifolyt pici, hanem vqgy 2evo kanalnyi kifolyt :(
2019. aug. 13. 00:40
 19/35 anonim válasza:
100%
A heréjéből folyt a vér? Sebet látsz? Ha a hasát nyomod folyik valahonnan vér? Nyomkodd meg a hasát hogy kemény e. Kérlek írj folyamatos helyzetjelentést mert nagyon aggódom a cicádért
2019. aug. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nem lattam tisztan, mert ahogy elkezdett verezni, osszehuzta magat es nem emgedi h vizsgaljam, lehet az is h a hasat nyomva folyt ki a ver, mert megtappiztam picit..
2019. aug. 13. 00:57
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!