Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Hogyan keressek nekik gazdit?

Születtek kiscicáink és 2-nek nem sikerül gazdit találni.

Már minden facebookos csoportba többször kiraktam őket jelentkezők is voltak,de visszamondták.Az egyiket azért mert messze volt a másikat meg azért mert állítólag csúnya(szerintek gyönyörű).

Az is lehet az oka,hogy ivartalanítással adom csak oda őket,mert kislányok.Lehet az is baj,hogy már 14 hetesek.

Apukám nem sokáig viseli már el őket itthon,de menhelyre nem fogom őket beadni.

Hol keressek nekik gazdit?Senkinek sem kellenek pedig olyan hálás cicák.

Egyébként a mama cica ivartalanítva lesz már van időpontunk is.

aug. 14. 10:01  Privát üzenet  

A válasz
A Jófogáson az ingyen cicák azonnal elkelnek, hónapok óta keresek, ahogy felteszik már hívom, de már vagy foglaltak, vagy elvitték. Mondjuk a lakóhelyemhez közel szeretnénk, mert nincs autónk, majd úgy kell kérni valakitől ha lesz cica. Az is igaz, sokszor már a képen látszik, hogy beteg a szemük, az orruk váladékos, és olyat is látok sokszor, ha úgy van fényképezve, a fülök sem tiszta sajnos. Na lényeg, oda tedd fel a képeket, ha egészségesek a kiscicák, mindjárt lesz gazdi is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 14. 13:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol keressek gazdit ennek a kutyának? (KÉP alul)
Egy hajléktalantól nagy nehezen elkértem egy kis stafforshire (? ) terrier kiskutyát némi pénzért és piáért, hol keressek neki gazdit?
Kisebb tanyán/farmon élek, sok-sok állattal. Hoztam egy kutyust, aki sajnos szinte egésznap remeg, fél a tyúkjainktól. Mit lehet tenni? Vagy keressek neki inkább másik gazdit?
Van valami állatvédő szervezet ami befogad kóborkutyát? és ha bejelentek egy állatot akit feltehetőleg többször is összevertek és alig eszik, befogadják, vagy inkább én keressek...
Van egy 4 hónapos (fiú) csivavám a lakásban. Szerintetek meg lehet szeptemberig tanítani szobatisztaságra 100%ban. Vagy inkább keressek neki új gazdit? (részletek lent)
Nem tudom mit csináljak? Megtartsam vagy keressek új gazdit neki?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!