Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jó minőségű táp van 6...

Milyen jó minőségű táp van 6 éves cica részére, amiben nincs csirke?

Figyelt kérdés
6 éves, benti, ivartalanított lány cicánk van. Pár hónapja küzdöttünk szőrhullással a hasán és a belső combjain, a doki valamilyen allergiára gyanakodott, és kiderült, hogy a csirkés kaja miatt volt, azóta már visszanőtt a szőr. Most Purina one lazacos szárazat eszik és whiskas halas alutasakost, tudom ezek nem valami jó minőségűek, szeretnénk váltani.

2019. aug. 15. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A whiskast szerintem mindenképp hagyd el, annál kb. minden jobb. :( Hát igazából száraztápból az Orijen és az Acana az abszolút csúcskategória, esetleg még a Taste of the Wild, de ugye ezeket nem mindenki engedheti meg magának. Szerintem nagyon jók a Fressnapf saját márkás Premiere eledelei, most így nem tudnám megmondani, hogy van-e csirkementes, de érdemes lenne megnézned. Nálunk imádják a cicák. :)
2019. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Premiere tápokban mindben van csirke sajnos! CSirkememtesek: Happy Cat Sensitive kacsa/rénszarvas+marha/nyúl+marha,Granatapet kacsa, Feringa kacsa, Purizon bárány+hering, szarvas+hering, kacsa+hering, Natural & Delicious tápok közt is van csirkementes.
2019. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 4 cicám a Visán Optimanova gabonamentes lazac-burgonya és nyúl-burgonya tápokat eszik csak meg.

Nedvesből animonda carny.

Plusz sült hal, főtt pulykahús.

Oszt jó napot.

2019. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!