Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskáknál mennyi hányás a...

Macskáknál mennyi hányás a "normális"?

Figyelt kérdés

Cicaszitterkedek 3 macskát. A gazdái már felhívták a figyelmem, hogy mindig óvatosan menjek be, mert lehet, hogy a bejárathoz hánynak (napi 2x kell járnom, ebből arra következtetek, hogy elég gyakran hánynak).

Szerdán és ma este is találtam hányást, ráadásul ma 2 darabot is. Mindkettőben volt nagy, összetekeredett szőr, mint amilyet hányni szoktak, meg kevés eledel. Az egyik hosszú szőrű, így szerintem ezt szerintem az a cica csinálta mindháromszor. 3 napban 3x hányt, az nagyon sok lenne? A szerdaiban nem volt szőr.


2019. aug. 16. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így tényleg sok! Én mindenképp orvoshoz fordulnék a cicusokkal! Nálunk ezt történt tegnap reggel az egyik cicámmal (szőrcsomot hányt). Nagyon ijesztő volt, de tényleg örülök, hogy kihányta, mert bele sem merek gondolni, hogy mi történhetett volna ha bent marad az a sok szőr. Az tényleg jó, hogy sikerült kihánynia. Most kezdtem csak komolyabban venni ezt az egészet. El kezdtem adagolni a szőroldó pasztát. Szerintem a cicáknak is kellene.
2019. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elnézést, mert most láttam, hogy valószínűleg keptak pasztát. Talán jelenleg is kellene adni nekik.
2019. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem kapnak pasztát, a gazdájuk nélkül meg nem is mernék nekik adni semmit.
2019. aug. 17. 00:46
 14/15 anonim ***** válasza:

11-es vagyok!

Bocs elirtam, mert Péntek reggel hányt a cicám.:D

Amugy jó volna akkor a gazdikkal megbeszélni ezt az egészet!

2019. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica? Voltatok végül dokinál vele?
2019. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!