Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valamit tehetek még ellene...

Valamit tehetek még ellene hogy ne haljon meg?

Figyelt kérdés
Van 3 10-11 hetes kiscicák és hát az eggyiknek tegnap elkezdett menni a hasa. Még nem nagyon. És már volt 1 macskánk aki ebbe belehalt. Vajon meg lehet előzni hogy ne haljon meg? SEGÍTSETEK! Egy pár napja eszik macska konzervet meg mellé anyatejet. Néha behozzuk még ölben is.
2019. aug. 17. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

1. Nézed tovább ahogy fosik

2. Imádkozol/ráolvasol bűbájt, hited szerint

3. Elviszed állatorvoshoz (lehet találni vasárnap is rendelést)


Azt hiszem a 3. lehetőséget kellene megpróbálnod...

2019. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Egy kis hasmenéstől nem fog elpusztulni, a másik macskádnak sem hiszem, h csak ez volt a baja. Este már nehéz remélni sajnos bárkit is, aki segíthet. Nem akarok gonosznak tűnni, lepontozhatsz, de szerintem hagyjad az anyjával, és ne stresszelj. Nem fog elpusztulni.
2019. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, adj neki jól szétfőtt rizst, meg kamillateát, és ha nem fogyaszt magától folyadékot, itasd fecskendővel.

Egyébként meg természetesen állatorvos, ha találsz elérhetőt.

2019. aug. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, én tartottam életben ilyen korú kiscicákat ideiglenes befogadóként, akiknek két hétig folyamatosanan ment a hasuk. 10-11 hetesen pedig nem olyan kicsik, hogy ez azonnal elvigye őket. De irány az állatorvos!
2019. aug. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg természetes hogy megy a hasa ilyenkor hiszen alig pár napja kapja a rendes kaját is ami ugye nedves plusz az anyja tején is van még nem csoda ha fosik szegény. Majd szépen leszokik az anyjáról és akkor nem fog menni a hasa. Nálunk is így kezdődik mindig a rendes kajára való szokatás. A másik macskádnak meg tuti volt más baja is.
2019. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát!
2019. aug. 18. 13:38
 7/8 Erikadeseny ***** válasza:
41%
Vidd el állatorvoshoz!
2019. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, egy ideig természetes, de gondolom azért pusztult el, mert kiszáradt, ami előfordul a hosszan tartó hasmenés mellett.. állatorvos lássa mindenféleképpen! :)
2019. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!