Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova bújhatott szerintetek a...

Hova bújhatott szerintetek a macska? Elő fog jönni?

Figyelt kérdés

Most a hosszúhétvégére lejöttem vidékre a mamához. Elhoztam a cicám is, hogy ne legyen egyedül.

Kiengedtem a macskahordozóból, bebújt az ágy alá majd hozzá nem lehetett érni, még nekem se engedte, úgy fújt, meg karmolt. Aztán most meg eltűnt. Sehol nem találjuk. Egy óráig kerestük az egész lakásban de sehol nincsen.

Kiszökni biztos, hogy nem szökött ki. Arra nagyon figyeltünk. Összes ablakon szúnyogháló. A pincébe lemehetett, de ott sem tud sehol kimenni.

Pincében kerestük, de sehol. Ha nagyon el is bújik, akkor csak mocorog vagy hallunk valami pösszenetet. De semmi. Direkt zörgettük a dobozokat, minden négyzetmétert átnéztünk a pincében, meg az egész lakásban, de sehol nem találjuk. Gondolkodtunk, hogy hol mehetett ki, végig vettünk minden lehetőséget, de arra jutottunk, hogy kimenni sehol nem tudott, itt van valahol a házban, csak sehol nem találjuk. Szerintetek előjön valamikor?


2019. aug. 18. 13:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Nőstény cirmos, egy éves.
2019. aug. 18. 13:53
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Az én macskám is úgy el tud bújni, hogy alig találom meg. Semmi zajt nem csap, meg se nyikkan. Aztán mikor kedve tartja előjön. Biztos csak megijedt, tegyél le neki kaját, ha éhes lesz majd úgyis előjön :)
2019. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Először is gratulálok, macskát nem "költöztetünk" pár napra ide-oda, mert nagyon nem viselik jól, ezt a példád is mutatja! Nagyon figyeljetek rá, hogy tényleg ne tudjon kimenni a házból, mert az életben nem látod többet! Tegyél ki neki konzerves eledelt, amit szeret, és aminek erősebb a szaga, és előbb-utóbb előmerészkedik, de 4 nap alatt nem biztos, hogy megint be tudod tenni a hordozóba! Eleve új helyen csak egy zárt szobába engedjük a macskát, pontosan azért, hogy szokja a helyet és ne bújjon el a f4szba!
2019. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Enyém egyszer szintén "eltűnt" a lezárt lakásban. Végül kiderült, hogy az összecsukott vendégágy matraca közé bújt be :)Szóval, a leglehetetlenebb helyeken is nézzétek meg.
2019. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Előmászott valahonnan. Valószínű az éhség miatt, már biztosan éhes volt. Evett a szobámban.

Most abban a szobába "zártuk" amelyikben vagyok. Jóllakott, bemászott a hordozójába és most alszik.

2019. aug. 18. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!