Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám eltávolítani a...

Hogy tudnám eltávolítani a szomszéd macskáját?

Figyelt kérdés

A helyet a következő: van egy szomszédom, akivel nem vagyunk túl jóba, ezért együttműködésre nem számithatok tőle, de a lényeg nem ez, hanem:


A szomszéd macskája állandóan átjárkál a kertembe, itt randalíroznak a macskák, és nekem tele van a hócipőm velük. Űzöm őket, de nem tágítanak. Próbálkoztam azzal, hogy bottál óvatosan oda vágok, csúzlival is lőttem, de egyszerűen állandóan vissza jár. Nemakarok én macskafarmot a kertembe.


Hogy tudnám úgy eltávolítani, hogy maradandó sérülése ne legyen? Nyílvan valóan nem akarom megölni, bár eddig csak azt tanácsolták, hogy mérgezzem meg, de tényleg nem áll szándékomban ártani neki, csak azt szeretném, hogy ne jöjjön többet.


Előre is köszömöm a válaszokat!



2019. aug. 18. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

1. Kutya

2. Automata öntöző

3. Ráérő szabadidődben vízipisztollyal vadászol rá.

Annyira utálja a vizet a macska, hogy nem megy oda, ahol rendszeresen elázik.


Valaki egyszer mesélte, hogy az automata öntözőt mozgás érzékelővel kapcsolta össze, de ezt lehet hencegés meg igaz is. Nem láttam. De ha megoldható, akkor az az abszolút tuti.

2019. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Slag, a vizet nem szeretik.
2019. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Erre nemis gondoltam, ezt abszolút elfelejtettem. Tudtam hogy nem szeretik a vizet, de ez eszembe se volt! Megy a zöld!
2019. aug. 18. 16:23
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Van valami macskariasztó növény. Illetve a levendulát sem szeretik.
2019. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

szalmiák szesz


Locsold be vele a kertet. Garantáltan leszokik, a látogatásokról.

2019. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%

Villanypásztor a kerítésre: 1,5 mm-es horganyzott drót, szigetelők meg a kerítés típusától függően valami tartó fából vagy vasból. A tápegység kb. 20.000 Ft. Éjjel-nappal megvéd, alig pár wattot fogyaszt.


Vagy.


160-as csatorna cső végig a kerítés tetejére, a domború felületen nem tud megkapaszkodni mászás közben.


Természetesen ezek csak akkor működnek, ha a kerítés végig zárt, sehol nem tud átbújni.


Mi a villanypásztoros témát tettük fel főleg nyest ellen a helyi autókereskedésbe.


Kutyát is tarthatsz, de azzal sokkal több teendő lesz, mint a felsoroltakkal. Kutyatáp, oltás, járulékos károk, amit maga az állat okoz.

2019. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet kapni macskariasztó sprayt, amivel befújhatnád a kerítést, ahol át szokott menni. Egyébként vízipisztolyt én is használtam már a kóbor macskák ellen, pillanatnyi hatása volt csak. Esetleg ha tennél a vízbe valami szagos, de ártalmatlan dolgot, pl. ecetet, vagy kölnit, amit a macska utál ...
2019. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
21%
Anyádat mergezd meg te patkány
2019. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Csúzlival lövöldözöd meg bottal csapkodod. Ja,tényleg elhisszük,hogy nem akarod bántani!

Száradna le a kezed te tetü.

2019. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Miért baj az hogy átjár? Okoz valami kárt? Plusz ha jóba lennél a szomszéddal mit csinálna szerinted ha szólnál neki? Semmit.
2019. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!