Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fekszik a cicám csak...

Miért fekszik a cicám csak anyámat?

Figyelt kérdés

Én gondoskodom róla,cirógatom játszok vele stb. Mégis anyámra fekszik. Pedig úgy szeretném ,ha rám is feküdne.

Mi az oka? Férjem azt mondja ,hogy azért fekszik oda mert ott érzi a negatív energiát. Ez igaz?

Szeret engem csak ott fekszik rajta és ,ha át veszem vissza megy.😐



2019. aug. 19. 18:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Anyámra****
2019. aug. 19. 18:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem anyukádtól kap enni?
2019. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen doktorhouse rész, hogy a macskák a melegebb emberekre fekszenek.


Van benne igazság, az enyém a laptopon vagy a radiátoron vagy arra a foltra fekszik, ahol besüt a nap és felmelegítette a parkettát..


Szóval szerintem anyukád testhője kicsit melegebb a tiédnél, ezért fekszik rá.

2019. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én adok neki enni. Nem is engedem ,hogy más etesse,mert így tudom ,hogy miből mennyit evett.
2019. aug. 19. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:

😆 már színpatikus a férjed 😆

Általában oda mennek, ahol nyugodtabb a légkör. Ennek oka lehet az, hogy mivel gondolom már idős, nem mozog annyira, így tovább is tud pihenni. Vissza pedig azért megy, mert már tudja hogy ott jó neki.

Remélem sikerül valahogyan megszerettetned magadat a cicáddal.

2019. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk párom a kedvence, pedig párom nem igazán szereti a macskákat és én vagyok a gazdája. Nem tudjuk miért, de mindig mellé fekszik az ágyon :D
2019. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A macska általában mindig csak egyvalakit választ ki a családban, akihez igazán mindig szeret bújni.
2019. aug. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!