Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kikeltek nálunk a balhák,...

Kikeltek nálunk a balhák, nagyon sok van. Hogyan lehetne kiírtani őket gyorsan?

Figyelt kérdés
Van itthon 4 macskánk és két kutya és pár hete megjelentek a balhák! A ház is tele lett velük, a gyereke folyton vakardzanak, csupa csípéses a lábuk. Engem nem annyira bántanak lehet nem ízlika vérem nekik annyira, ellenben az apjukat igen, aki megjegyzem, hogy nem permetezik és takarít ahogy kéne. Beszéltem egy neves szakemberrel,de nem akar kijönni. Azt mondja, nem akar hazavinni balhát mert a feleségével így is haragba vannak. Most akkor hová fordulhatnék? Mi a megoldás balhára?

2019. aug. 20. 23:36
 1/8 anonim válasza:
28%
Bolhák?Inkább.Macskákat és kutyát bolhairtoval lekezelni.Es ne engedd be őket a házba.Házban takaritas es fertotlenites.Tobbet n
2019. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
26%
Többet nem lesznek ha az allatokat rendszeresen kezelitek.pl.bolhairto nyakorv.stb.
2019. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
47%
Ez olyan magaslabda volt a széttrollkodásra, ti meg elfecsérlitek..
2019. aug. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Mielőtt bárki megkövezi a kérdezőt, lwhet nem Magyar az anyanyelve.


A bolhára cseppet kell venni. Egy állatra 1 db cseppet kell elhasználni, és kutyára-macskára más féle kell!!


Minden állatot le kell kezelni, a fekhelyüket pedig bolhariasztó samponnal ki kell mosni.

2019. aug. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. aug. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kangal2018 válasza:

Google search.

Kulcsszó: bolhairtás kutya macska lakás.

2019. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

A balha a bolha tájnyelvi változata, ugyanúgy helyes. A bolha a köznyelvi, semleges stílusértékű, a balha kissé régies, népies stílusértékű alakváltozat. Szerintem tök jó, ha ilyen szavakat használ valaki, színesebb lesz tőle a beszéde. (Nyelvész vagyok.)


Kérdező, szerintem nézd meg ezt az oldalt: [link] itt vannak hasznos infók. Kezelni kell az állatokat bolhairtóval, és közben rendszeresen felmosni a lakást. A bolha a petéit ugyanis “elszórja” a padlón, amit a forró vizes felmosással könnyedén el lehet pusztítani, illetve a szerves port is feltöröljük vele, ami a peték egyik fontos tápanyagforrása. (Padlószőnyeg esetén marad a felporszívózás, illetve a porzsák megsemmisítése. )

2019. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!