Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám szeme konnyezik és...

A macskám szeme konnyezik és csipasodik a külső szemzugban fehér hartya van neki, de csak akkor latszodik ha picit lejjebb húzom neki a szemét, egyébként nem látszódik mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Eszik iszik játszik kakil pisil normálisan semmi gond nincs vele delutan vettem észre... Mi lehet ez? Tudom hogy dokihoz kell vinnem, de addig is valamit tudnátok esetleg mondani???
2019. aug. 21. 00:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 1 éves ivartalanított kandúr. .
2019. aug. 21. 00:01
 2/9 A kérdező kommentje:
És az egyik szemén látom csak..
2019. aug. 21. 00:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vidd el orvoshoz majd. Nálunk így kezdődött az igen makacs macskanátha... kb 2 hónapja. Azóta is hiába a vitamin (vetri dmg,béres csepp macskáknak) azóta is vannak tünetek...
2019. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Borogasd kamilla teával és vigyáz hogy ne vidd át a másik szemére.. Amúgy a rivanol is jó rá de állat patikában van rá szemcsep és pirula is. Nekem is volt így a cicám és én így hoztam helyre
2019. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mi lehet ez lehet tudni?
2019. aug. 21. 01:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A kamilla sokszor nemhogy nem segít, árt is. Nem minden szemproblémára jó.


Kérdező, ha beteg vagy, elmész orvoshoz. Feltételezem, nincsen orvosi diplomád. Szerinted mit kellene tenned? Értelemszerűen a cicát el kell vinni orvoshoz, aki majd diagnosztizálja és a megfelelő módon kezeli/meggyógyítja a őt. Itt írogatsz és hagyod szenvedni ahelyett, hogy, mint egy felelős gazdi, elvinnéd orvoshoz...

2019. aug. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a kamillázással kikészítenek a kedves gazdik.


A macskáknak ártalmas a kamilla, mjnden formában.


A macska nem ember, nem jó neki az ami nekünk!


Vidd állatorvoshoz kérdező. Macskanáthára tippelek, de látatlanban nehéz, meg itt hiába bármi diagnózis akkor is orvos, és kezelés kell neki.

2019. aug. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: ha macskanátha,ha nem,ezt komolyan kell venni. Nem szabad várni,mert következményei lesznek!

Én is vártam,és azóta is a méregdrága cuccokat kell venni,szegény cicámról nem is beszélve. Te még vidd el időben dokihoz a tiédet.

2019. aug. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jsbsnaj ***** válasza:
Nekem ahány macskám volt egy hártya szerű vmi mindedjiknek volt. Oldalról ment a szemhéja alatt
2019. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!