Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem sokat vizet iszik a cica,...

Nem sokat vizet iszik a cica, lehet belőle baja?

Figyelt kérdés
Nagyon eleven, játékos, jó étvágya van, kaki, pisi rendben, viszont nagyon keveset iszik, úgy veszem észre. Mikor hozták két napja, még ivott kicsit többet, azt is úgy, hogy észre vettem nagyon nyalja a száját, gondoltam szomjas, oda vittem neki az itatósát, és úgy ivott, de azóta nem. Pedig ebben a melegben lehet többet kellene innia.
2019. aug. 28. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem már jópár éve van és sok macskám, és egyik se iszik olyan sokat, mint én gondolnám, hogy kellene. Ha nedves kaját adsz neki, koncerveset, alutasakosat abban igazából van folyadék. Én azt vettem észre amúgy, hogy az esővizet pl sokkal jobban szeretik meginni mert kiraktam csapvizeset és ők még is odamentek egy esővizzel feltelt tálkához rendszeresen.

De ha nagyon nem akar inni, akkor adhadsz neki vizzel felhígított tejfölt vagy tejet. Én ritkán szoktam, mert amúgy nem tesz jót a macskáknak, csak szeretik.

Viszont ugyanakkor szerintem tudja a macska, hogy mikor szomjas és ha tudja hol a víz, akkor inni is fog.

2019. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nedves tápot eszik? Mert annak 70-80%-a víz.
2019. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!