Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hónapos múlt 3 kilós kiscicá...

4 hónapos múlt 3 kilós kiscicámnak napi hány gramm száraz eledelt adjak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 16:42
 1/9 A kérdező kommentje:
2,5 kiló **
2019. aug. 29. 16:45
 2/9 A kérdező kommentje:
Elírtam a 3-at, 2-t akartam írni. Aztán 2,5 kiló, most mértem.
2019. aug. 29. 16:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden tápos zacskón rajta van az etetési útmutató.
2019. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy állateledelesnél kimérve veszek többfajtát, mert csak így eszik. Mást nem is eszik meg a száraz kaján kívül. Egy kb mennyiség kellene, 50gramm, 100gramm?


És kb mekkora lesz, ha most 2,5 kiló?

Ivartalanított.

2019. aug. 29. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Én minden háziállatom,és haszonállatom éle annyit rakok,hogy folyamatosan legyen előttük enni,és inni is,ők tudják nekik mennyi kell. Már 1-2 éve így van,és mégsem híznak el.


Szerintem azokat az állatokat lehet túletetni,amelyik előtt nincs ott folyamatosan,hanem egy megadott időpontban kapnak túl sokat. Az az állat mindent felfal,mert félti a kajáját.

Az én esetemben ez nem így van,mert tudják,hogy a nap 24 órájában megtalálják.


Ha így szeretnéd etetni mint én,akkor az elején még biztos,hogy túleszik magukat,de később nem.

2019. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát az én cicám csak frissen eszik, amit éppen adok a zacskóból.
2019. aug. 29. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:

A táp az nem egy könnyen romlandó dolog.


De azt,hogy folyamatosan legyen előtte,azt nem úgy kell érteni,hogy most akkor 10kg-ot odaburítasz,és rá sem nézel 1 hétig.

Hanem úgy,hogy mindig egy kevés legyen előtte,ha látod megette,megint egy kicsit raksz neki. Ha éhes lesz,úgy is megeszi,ha nem,akkor meg majd később

2019. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb napi mennyiség? 50gramm? 100gramm?
2019. aug. 29. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem4cicám van,és én is mindig hagyok kinn szárazat:4kis tálkát kb félig megtöltök4féle jó minőségű száraz táppal,és amelyikhez épp kedvük van,abból esznek.A4ből csak1picit pufi,de most van1kis kandúrom,aki mindennap jól megfuttatja,úgyh remélem,fogyni fog kicsit!:)Mire haza érek munkából,általában marad is,de nekem jó a tudat,h nem éheznek,és akkor és annyit esznek,amennyit épp megkívánnak.Reggel és este kapnak alutasit,de én azt is megfelezem,azt nem jó kinn hagyni és nem is szoktam,főleg nyáron!Ha megteheted,szerezz be még1cicát,pláne ha sokat van egydül,mert a közhiedelemmel ellentétben a cica is társaslény,akár a kutya!Sok boldogságot a cicushoz:a legcukibb és legviccesebb háziállat,ezt tapasztalatból írom!:)
2019. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!