Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt szeretik a cicáim, de nem...

Ezt szeretik a cicáim, de nem elég jó a minősége?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam a Cat show tápot "ajándékba" egy hölgytől,miszerint az ő cicái nem eszik.

Én gondoltam ilyen kis átmenetnek jó lehet (mert éppen tápokat próbálgatok sok cicának) de ők ezt nagyon megszerették. A gondom vele a magas gabonatartalma,és a kevés hústartalma. Igaz,főtt csirkehússal és gabonamentes 80% hústartalmú konzervvel is etetem őket,de valahogy nem bízom ebben a tápban. Viszont ők szeretik,és a silánytól azért messze van (olyan középkategória alja). Szerintetek adjam ezt nekik mert szeretik,vagy próbáljak mást?



2019. aug. 29. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Én is olyan tápot adok ami nem minőségi,viszont mellé csirke húst,zúzát,szivet,néha májat. Pulyka,kacsa nyesedéket,Belsőséget. Emellett nem baj ha silány a táp.kell a gabona is.🙂
2019. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves első,köszönöm a választ,de egy macskának semmi szüksége gabonára. A szervezete nem is igazán tudja emészteni 😔
2019. aug. 29. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez elfogyott, keresgélj tovább! Biztos, hogy fogsz találni olyan tápot, ami jó minőségű, és szívesen is eszik! A Real Naturet próbáltátok már?
2019. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem, de pont azt nézegettem, hogy még a minőség megfelelő, árban is jó.
2019. szept. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!