Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elajandekozzam a macskam? 17/l

Elajandekozzam a macskam? 17/l

Figyelt kérdés

2 ev mulva egyetemre megyek, de valoszinuleg nem tudom megfizetni az alberletet.

Most nem lehet bent a cicam, mert a szuleim nem engedik. (Utcarol szedtem ossze, ivartalanitva van, oltva, chippelve, stb.)

Es estenkent mindig logna befele a hazba szegenykem. De ha koliba megyek, akkor nem johet velem es nem lehet lakasban. Ugy sajnalom.

Szerintetek keressek neki masik gazdit?:(


2019. aug. 30. 22:40
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez nagyon szívszaggató lehet, de igen, keress neki új gazdit, viszont ügyelj, hogy jó kezekbe kerüljön.
2019. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse hogy időben eszedbe jutott. Igen, érdemes lenne gazdit keresned neki, két év hosszú idő, azalatt meg tudod válogatni, hogy kihez adod.
2019. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
:(
2019. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lehetne meggyőzni a szüleidet, hogy bent lehessen a házban? :/ De egyébként igen, lehet jobb lenne majd neki másik gazda. Csak aztán jól válaszd meg a gazdát, lehetőleg valakit akit ismersz. Nehogy rossz kezekbe kerüljön a macsek.
2019. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közelben rokon vagy valaki aki befogadná addig? Kaját állnád neki
2019. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Befogadnám szívesen, de már 2 cica is van, és aligha néznék jó szemmel az új jövevényt :(

Ám nagyon szeretem a cicókat, Nyávi és Hópehely a szemem fényei.

2019. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van már 4 cicám, én is utcáról szedtem össze őket. Mindig mondják, hogy a menhelyi kutyák milyen hálásak, de sokan nem tudják, hogy befogadott cicák is milyen szerelmesek tudnak lenni a gazdiba:)
2019. aug. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!