Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális hogy ennyit alszik,...

Normális hogy ennyit alszik, mert gyomorrontása volt?

Figyelt kérdés
kb 4 hónapos a cicám, két hete fogadtuk örökbe. Pénteken hányt és hasmenése volt, orvoshoz vittük. Azt mondta ő, hogy nincs komoly baja, kapott hányás elleni szurit meg fekete pasztát a hasmenésére. Gyógytáppal kell etetni. Azóta egyszer hányt (tegnap) és normális a széklete. Viszont szinte egész nap alszik. Enni, inni felkel, jár az alomra is rendszeresen. Az egyik szeme könnyezik, azt bórvzzel kell törölgetni. Doki azt mondta, hogy panasz esetén vigyem csak vissza. Ez az aluszékonyság normális, vagy vigyem orvoshoz holnap szerintetek? Kezdő vagyok:)
2019. szept. 1. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Ideiglenes befogadója voltam egyszer két kiscicának, akiknek elég durva hasmenésük volt. Ahogy az kezdett elmúlni, mintha kicserélték volna őket, szaladgáltak mindenfelé.

Kicsi és gyenge, amíg a hányással és hasmenéssel kapcsolatban javulást tapasztalsz, addig minden rendben. Hagyd pihenni. :)

2019. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!