Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kéne csinálnom hogy minél...

Mit kéne csinálnom hogy minél hamarabb otthon érezte magát és hogy neveljem meg kicsit jobban?

Figyelt kérdés

Most lettem egy 10 hónapos kandúr gazdája 6 hónapig volt az előző gazdijánál.

Látom hogy még keresi a helyét és mindentől nagyon hamar meg ijed és nem tudom mit tudnék tenni hogy kicsit jobban ereze magát. El fog múlni ez a dolog vagy mindig ilyen lesz szegényke?



2019. szept. 2. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg el fog múlni. Néhány napig, vagy hétig hagyd még békén őt. Legyen mindig kajája, vize, tiszta alom, búvóhelye, és hagyd, hogy a maga tempójában fedezze fel a környezetét.
2019. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alletta ***** válasza:
100%
el fog múlni. ismeretlen, új környezetbe került, természetes, hogy fél, esetleg sűrűn elbújik. kaja, esetleg száraz táp, és víz legyen neki mindig. talán próbálkozhatnál azzal is, hogy kijelölsz neki egy puha, biztonságos helyet, ami csak az övé. bár elég öntörvényűek a cicák. érdeklődj az előző gazditól, hogy nála hogyan viselkedett.
2019. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igen víz és száraztáp van mindig neki de ha éhes azt jelzi okos cicának tűnik a hordozó amibe elhoztam az kint van neki van benne puha kis párna van tiszta álom arra nagyon figyelek miatta is meg miattunk is csak az ágyat használja kaparó fának és ha rá szólok mintha a falhoz beszélnék de ha ügyes akkor szoktam neki adni jutalom falatott
2019. szept. 2. 16:01
 4/5 alletta ***** válasza:

kaparófás játékot mi is vettünk a két benti cicának, de se a játékkal nem játszottak, sem a fát nem használják.

nálunk is az ágyat, plédet használják kaparófa gyanánt. még nem mertem a körmüket levágni. talán érdemes első alkalommal orvossal megcsináltatni a körömvágást, és odafigyelni, megbeszélni a dokival.

2019. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam kaparó fára. A köröm vágást én is orvossal szeretném amúgy is kell menni vele mert az előző gazdája nem vitte orvoshoz csak akarom hogy legalább egy hetet legyen itt szokjon minket ilyesmi és után szeretném vinni
2019. szept. 2. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!