Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szopják egymást a 4 hónapos...

Szopják egymást a 4 hónapos kiscicáink. Mindegyik fiú,1 macskára 3 másik társa rácumizott, már tiszta nyál az egész hasa. Olyan mintha az anyjuk lenne ott, dorombolmak közben meg dagasztják a hasát. Valaki ilyennel találkozott már?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt ne hagyd, válaszd el őket, mert lehetnek egészségügyi következményei. Korán elválasztott cicáknál ez előfordulhat.
2019. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló esetem. 1 éves kandúrhoz jött egy kiscica, a féltestvére. Elég gyorsan összebarátkoztak, aztán a kicsi kinevezte a nagyot anyucinak :) Kb. 1 éves koráig szopizta a cicijeit, az meg hagyta, sőt mosdatta is :) Nem lett egyiknek se semmi baja, később is elválaszthatatlanok voltak, egész életükben. Ha a pótanyunak kinevezett cicát nem zavarja, szerintem ne aggódj.
2019. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kismacskám, meg egy felnőtt nőstény macskám, (nem az anyja volt) és a kicsinek meghalt az anyukája, és a testvérei, és utána mindig a nagy hasát gyömöszölte, meg szopni próbált, de a nagy meg hagyta neki, és még mosdatta is. Olyan kellemes látvány volt, hogy a nagy próbál gondoskodni a kicsiről. :)
2019. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég extrém, de szerintem is hagyjátok. Ha a kicsit zavarja majd megoldja. Esetleg néha ellenőrizzétek a hasát, nem sebes e neki a cicije a zaklatástól.

Mi egyébként olyat is láttunk, hogy egy cica féléves koráig szopizott. Igaz az édesanyjánál, de volt rendesen tej is meg mindent...:D Elég fura volt, a végén a kicsi már szinte nagyobb volt mint a mama. Anyukának egy életre elege lett a kiscicájából, azóta kerüli nagyívben..

2019. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!