Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Miért remeg a macskám?

Sziasztok! Tegnap edesanyam megfurdette a macskamat bolha es kullancsirtoval... ma meg mar veszetten remeg de nagyon durvan es nemtudjuk mitol!! Surgos kerdes segitsetek kerlek!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, remegés, bolhairto

szept. 8. 08:23  Privát üzenet  

A válaszok

Lehet, hogy a bolhaírtóra allergiás! A mérgezés jele lehet a remegés, pl ha cicára kutyának való bolhaírtót raknak! Nem nekik való!

Tudom, nincs állatorvos 50km-es körzetben, nincs autó, nincs pénz, nincs telefon..

DE EZEN CSAK ÁLLATORVOS SEGÍTHET!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont szept. 8. 08:31 Privát üzenet
Mossátok le a macskát sima vízzel. Mi a sampon hatóanyaga? Macskára való?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont szept. 8. 08:31 Privát üzenet
Ja és utana egyből orvos természetesen

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont szept. 8. 08:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A macskat persze lemostuk azonnal, kutyara es macskara alkalmazhato bolhairtot alkalmaztunk... voltam vele orvosnal egyetlen egy orvos sem fogadott... gyogyszertarban jartam ahol kalciumot kaptam

# 4/8Időpont szept. 8. 12:21 Privát üzenet

Mi az, hogy nem fogadott az orvos?! Ezt nem hiszem el.

Csak macskára való cuccot tegyél rá és a kalcium semmit nem ér... Sem neki, sem embernek, se allergiára, se allergiás reakcióra. El kellene már feledni ezt a butaságot.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont szept. 10. 11:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hazugság... a kalciumos tej mentette meg az eletet

# 6/8Időpont szept. 12. 18:56 Privát üzenet

Persze, nyilván. Gyógyszer. Gratulálok.

Az ilyennek minek háziállat?

Költői kérdés volt.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont szept. 12. 21:14 Privát üzenet
Ajjaj, ezzel én is így jártam. A csepegtetőset használtam elsőre a másfél éves feketémre és egyszer csak látom hogy jön be hozzám hatalmas kitágult pupillákkal és könyörögve megáll előttem akar valamit mondani, nyávogott egyfolytában... Olyan fura, kábult és mosott volt a tekintete. Nagyon megijedtem és azonnal tudtam mi a gond. Nyugtatgattam kedvesen és jó bőven lemostam többször samponnal, szivaccsal a bőréig a szert amit érdekes módon még nyugodtan tűrt is. Majd adtam neki friss vizet és a legfinomabb kajáért elszaladtam amit szeret és igazi tejszínért. Innentől kezdve szinte percről percre javult és egy óra múlva teljesen elmúlt. Eltettem a hatóanyag dobozát hogy később is tudni fogjam és mást használok.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont szept. 14. 01:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Begennyesedett a macskám bal szeme, gyorsan ver a szíve illetve remeg. Mitől lehet ez?
Miért remeg a macskám?
Miért remeg a macskám farka? Folyton rezeg.
Remeg a macskám. Mitől?
A macskám dél óta nyáladzik, remeg az állkapcsa meg letargikus. Mi lehet a baja?
02.20. -án ivartalanított macskám elég furcsa: nyávog sokat, ha hozzáérünk, mintha mondani akarna valamit, és néha még remeg egy kicsit. Ez normális?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!