Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?

Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés
Csontsovány, de a hasa fel van puffadva. Szobatiszta, de most gyakran bent végzi el a dolgát (nem alomban, hanem a kertben szokta). A vizelete erősen narancssárgás színű. Nagyon játékos, barátságos mostanában viszont nem. Az étvágya is igen nagy szokott lenni de enni is keveset eszik. Olyan mintha depressziós lenne.

2019. szept. 8. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszed orvoshoz? 1 nap alatt lett csontsovány?
2019. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ORVOS

A leirtak alapján fertőző hashártyagyulladása is lehet, ami halálos, de hónapokig élhet vele, látszólag egészségesen gyógyszerek mellett.

Bármi baja is van, mi csak találgatni tudunk. Vidd el és máskor ne hagyd, hogy eddig fajuljon.

2019. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok, egyébként én 99%-ig biztosan mondanám láthatatlanban is, hogy FIP. Minden tünet stimmel. A szőre milyen? Nem csapzott, durva, fénytelen? Láza nincs? A szemei /orra/szája tiszta, egészséges?

Reméljük nincs igazam, de tényleg vidd el légyszíves. Már holnap. Ez nem várhat, bármi is a gond.

2019. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Fertőzés vagy/ férgesedés is , orvoshoz !!!!!
2019. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Doki, mihamarabb!


Nem depresszió, fájdalom!

2019. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtuk meg mi lehettet a baja de ma délután elpusztult😪
2019. szept. 10. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De mégis mit vártál 2 hét alatt, valami Isteni csodát? A Marson laksz, hogy nincs állatorvos?
2019. szept. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Doki látta??
2019. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Remélem nem lesz többet állatod. Nem csak nézni kellett volna meg kérdéseket kiìrni, hanem elvinni az orvoshoz.

Hétfőn miért nem vitted el, miután írtuk neked vasárnap? Nem valószínű, hogy meg lehetett volna menteni, de ha időben látja orvos, akkor lehet élhetett volna még.

Tudom persze, senki nem írja ki, de a pénz miatt.

Ha nincs pénz orvosra, akkor nem kell tartani állatot. Valamilyen szinten luxus dolog, nem kötelező és nincs ingyen. Sajnálom a cicát.

2019. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos orvos sem mentette volna meg. Én több FIV-es macskát kezeltettem de volt olyan hogy az orvos kezében halt meg hiába próbáltuk életben tartani.

Egy amit tehet az ember hogy szereti és óvja mindentől és folyton erősíti. De ezek 7 évnél idősebb korig nem élnek. Eljön a nap és egyszerűen rohamosan leépül.

2019. szept. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!