Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legszebb Maine Coon...

Melyik a legszebb Maine Coon színváltozat?

Figyelt kérdés

(Nem azért kérdem, mert szobadíszt keresek! :)

Ha majd lesz cicám, nem a szőre alapján választok.)



2019. szept. 9. 10:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve van olyan szín, ami náluk nem megengedett?
2019. szept. 9. 10:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan szín, ami nem megengedett. Nekem a hófehér és a fekete maine coonok a kedvenceim, meg azok, akiknek nagyon kreatív a mintázata (pl az egyik oldala az arcának barna, a másik fekete, vagy bajsza van, stb) :)
2019. szept. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám őrá hasonlít, különbség, hogy kisebb: [link]
2019. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szín alapján választanál azzal se lenne semmi probléma.Meg kell nézni a többi tulajdonságot is,de mindig az az első szempont,hogy külsőre és belsőre is olyan társat válassz magad mellé aki tetszik,megfelel neked.Ha ez nincs meg előbb vagy utóbb bármennyire szeretnéd szereznél mellé még egyet és még egyet ameddig nem lesz olyan amilyennek te azt elképzelted.:)


Az ilyen kritikáktól nem kell félni az aki hanyagul választ "mindegy csak állat legyen" alapon az vessen magára,ha később megbánja.Ne érdekeljen ki mit mond úgy válassz,hogy az neked megfelelő legyen ne más elvárásainak..:D


Szerintem Maine coon cicából (is) a fehér vagy fehér alapú cicák a legszebbek,nekem azok a kedvenceim.De a vörös 'garfield' színű is nagyon szép.:)

2019. szept. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nekem szürke van és sok helyen fekete.Nem igazán tudom ennek a színnek mi a neve kicsiként teljesen szürke volt.:D
2019. szept. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a cirmos fehér "zsabóval" és zoknikkal,de valószínűleg azért,mert az enyém ilyen,és számomra ő a világ legszebb macsekja:D Amúgy még a vörösek a nagy kedvenceim.
2019. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!