Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Melyik a legszebb Maine Coon színváltozat?

(Nem azért kérdem, mert szobadíszt keresek! :)

Ha majd lesz cicám, nem a szőre alapján választok.)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Maine Coon, macska, szőr, bunda, szépség

szept. 9. 10:35  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Illetve van olyan szín, ami náluk nem megengedett?

# 1/5Időpont szept. 9. 10:49 Privát üzenet
Szerintem nincs olyan szín, ami nem megengedett. Nekem a hófehér és a fekete maine coonok a kedvenceim, meg azok, akiknek nagyon kreatív a mintázata (pl az egyik oldala az arcának barna, a másik fekete, vagy bajsza van, stb) :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 10. 07:57 Privát üzenet
Az én cicám őrá hasonlít, különbség, hogy kisebb: [link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 11. 14:50 Privát üzenet

Ha szín alapján választanál azzal se lenne semmi probléma.Meg kell nézni a többi tulajdonságot is,de mindig az az első szempont,hogy külsőre és belsőre is olyan társat válassz magad mellé aki tetszik,megfelel neked.Ha ez nincs meg előbb vagy utóbb bármennyire szeretnéd szereznél mellé még egyet és még egyet ameddig nem lesz olyan amilyennek te azt elképzelted.:)

Az ilyen kritikáktól nem kell félni az aki hanyagul választ "mindegy csak állat legyen" alapon az vessen magára,ha később megbánja.Ne érdekeljen ki mit mond úgy válassz,hogy az neked megfelelő legyen ne más elvárásainak..:D

Szerintem Maine coon cicából (is) a fehér vagy fehér alapú cicák a legszebbek,nekem azok a kedvenceim.De a vörös 'garfield' színű is nagyon szép.:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 12. 01:33 Privát üzenet
Egyébként nekem szürke van és sok helyen fekete.Nem igazán tudom ennek a színnek mi a neve kicsiként teljesen szürke volt.:D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 12. 01:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek melyik macskafaj a legszebb? kérek szépen képet töletek.
Szerintetek milyen színű macska a legszebb?
Miért van az, hogy mindenki szerint rossz táp a royal canin (én se vagyok oda érte) de mégis akkor a legszebb a macska amikor azt eszi?
Szerintetek melyik a legszebb és legkülönlegesebb lószín?
Szerintetek melyik a legszebb border collie színváltozat?
Hol talalhatom meg?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!