Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Miért ilyen büdös a kiscicánk ürüléke?

Mielőtt valaki rámtámadna:tudom, hogy az élőlények ürüléke büdös, és amikor állatot vállaltam felkészültem erre.

Ez a kiscica a harmadik macskánk. 4 napja hoztuk el a menhelyről, testvéreivel együtt dobták ki a menhely elé még mikor egész picik voltak. Most 5 hetes lehet.

Az ürüléke sokkal büdösebb, mint az előző két cicánknak. Ez amiatt van, hogy ilyen pici? El fog múlni?

Nedves tápot Animonda Carny-t kap, szárazat pedig Happy Cat-et. Mind a kettőből kitten változatot.

Eszik-iszik rendesen, a széklete normális állagú, talán egy nagyon picit híg. Az első 1-2 napban ami után elhoztuk, hasmenése volt, de gyorsan elmúlt.

Az állatorvosnál legutóbb tegnap volt kontrollon, egészséges volt.

Szóval, ez el fog múlni, vagy neki egyszerűen ilyen szagú a széklete?

Keress kérdéseket hasonló témákban: cica ürülék, cica kaki

szept. 10. 19:45  Privát üzenet  

A válaszok
Xarral eteted.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 10. 20:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A Happy Cat száraztáp tényleg nem nagyon vált be, de nem is ezt rendeltem. A zoopluson Applaws vettem, de megrendelés után közölték nincs raktáron vagy ilyesmi, és ezt hozták ki. Ha elfogy a csomag, átváltok másra.

Viszont az Animonda Carnyról elég jókat hallottam. Nagyon jó az összetétele, 80%-a hús.

Etessek más nedvessel?

# 2/4Időpont szept. 10. 21:02 Privát üzenet
Én eddig bármilyen nedves táppal etettem a cicát mindig büdös volt a szeklete.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 11. 05:13 Privát üzenet
A nedves táptól eleve büdösebb a székletük, de lehet a Happy cat sem jó neki. Próbálgatni kell!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont szept. 11. 18:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Premiere white sensation alomról tapasztalatok? Nektek is büdös?
Miért olyan iszonyú büdös a macskaszar?
Mitől lehet büdös a macska vizelete?
Miért van büdös mióta macskám van?
Nagyon büdös a macskám szája. Miért? És mit lehet vele csinálni?
Van egy két hónapos kiscicánk, aki ügyesen használja az almot. Szépen el is kaparja, de ekkor jól össze is keni a lábát. Az a baj nem nagyon látom mosakodni és mindig büdös....

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!