Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne macskám?

Hogyan lehetne macskám?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék már egy cicát. Jövőre egyetemre megyek de most adódott egy lehetőség, hogy árva cicákat találtunk és szívesen befogadnék egyet, viszont ha ezt megemlítem apa megsértődik, és arra hivatkozik, hogy büdösek. Van egy westie kutyám is, aki már 8 éves, azt olvastam, hogy az öregebb kutyáknál több esély van arra, hogy megkedvelik a cicát, de nem tudom működne-e. 19 éves vagyok és nem tarthatok itthon macskát, még akkor sem ha 1 év múlva elmegyek innen. Szerintetek hogyan kéne meggyőzni, lehetséges egyáltalán? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. szept. 16. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Majd akkor lesz macskád, hogyha felnősz! Olyan vagy, mint egy tizenkétéves. Ha egyszer nem akar, akkor nem akar. Az meg végképp érthetetlen, hogy ha egy év múlva egyetemre mennél, gondolom, nem saját lakásba, akkor mi lenne a cicával.
2019. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Úgy, hogy adok.
2019. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy cica nem csak egy évre szól ám! Te elmész egy év múlva, a cica meg ott marad apukád nyakán, aki nem is akarja egyáltalán. Te ezt így helyesnek érzed?
2019. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha annyira szeretnél cicázni, legyél ideiglenes befogadó. Ami annyit jelent, hogy te gondoskodsz a cicákról, amíg sikerül nekik állandó örökbefogadó gazdit találni. Ez nem annyira kötött, mint befogadni egyet, mert nincsenek az ideiglenes befogadónál sokáig.
2019. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz a macskáddal, ha egyetemre mész? Viszed magaddal a koleszba, vagy a szüleid nyakán hagyod, akik amúgy sem akartak macskát?


Ennyi idősen már nem kisgyerek vagy, kellene gondolkodni is...nem 1 évre szól a macska, hanem minimum 15.

2019. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!