Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cicust ajánlotok a...

Milyen cicust ajánlotok a másféléves Bengáli cicám mellé?

Figyelt kérdés

Sziasztok. (Eljött az a pont, hogy a macskám nagyon unatkozik és engem zaklat a nyávogásával reggeltől estig, és még éjszaka is.)

Szóval úgy döntöttem, hogy szeretnék egy második cicut a már meglévő mellé.

A macskám másfél éves, nőstény, hobengáli. Május óta van nálam, nagyon jól összeszoktunk, intelligens, tanulékony, és gyorsan barátkozik.

Milyen fajtát hozzák második cicának?


Nagyon örülnék a véleményének, tapasztalatoknak😻



2019. szept. 17. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Ha cicafajtákra vagy kíváncsi, én abban nem tudok segítenide,de ha számít, a menhelyről örökbefogadással két életet mentesz.
2019. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nézz szét a környékbeli menhelyeken, és fogadj örökbe egy macskát. :-) Hajrá! :-)
2019. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hasonló energiaszintű macskát válassz. Egy nyugis cica pl. perzsa, ragdoll, rosszul fogja magát érezni mellette.

Sziámi, másik bengáli, amerikai rövidszőrű stb. :) esetleg itt keresgélhetsz fajtákat: [link]

2019. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Masik bengáli ha megengedheted az árát. Ha nem, akkor bármilyen növendék cica menhelyről. Jól ki fognak jönni! Kell neki a társaság és sok játék. A bengálik nagyon okosak és kell nekik a fizikai és mentális elfoglaltság is. Addig is csinálj neki puzzle-t. Egy müzlis dobozra vágj akkora lyukakat amin befér a mancsa és tegyél bele pár szem kaját. Vehetsz neki pálcás játékokat, imádják kergetni. Taníthatsz neki trükköket, pl pacsi, felugrás... lehet kapni elemes játékokat amire vadászhat. De foglalkozni kell vele, nagyon igénylik a társaságot. Az enyém is elvan egy darabig, de aztán jön és szólongat.
2019. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszolóval értek egyet. :)
2019. szept. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😻
2019. szept. 19. 06:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen cicát ami kandúr, mert így nem rivalizálnak. Ajánlom például az orosz szürkét mert roppant nyugodtak és okosak, barátságosak mint egy kutya.
2019. szept. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!