Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyedül lehet hagyni a kiscicá...

Egyedül lehet hagyni a kiscicát napközben?

Figyelt kérdés
Úgy adódott, hogy lett egy hét hetes kiscicánk, akivel pár napot itthon tudtam maradni. Nagyjából megszokta az új környezetet, viszont hétfőtől ismét megyek dolgozni, és aggódom, hogy netán kárt tesz magában, vagy a környezetében, esetleg félni fog. Hogy tudnám hozzászoktatni ahhoz, hogy egyedül lesz itthon? Köszönöm a válaszokat
2019. szept. 20. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem tesz kárt. Mire hazaérsz, elpusztul.

Még járni is alig tud. Max kúszik. Ennie kell 3óránként.

2019. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Bocs, félreolvastam. Azt hittem 2 hetes.


Nem lesz baja. Hagyj neki játékot, papírgalacsinokat pl. unalom ellen.

2019. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül lehet hagyni, csak legyen előtte hagyva elég kaja és víz.
2019. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. szept. 20. 14:43
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Bakker én is simán 2 hetest olvastam, vagy háromszor átolvastam, mire feltűnt, hogy 7 hetes a cica. Ennyi idősen már elvan egyedül, de azért próbálkatok minél több időt tölteni vele, és kaja meg víz legyen előtte!
2019. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom mi ez a "fertőzés", de én is 2 hetesnek olvastam!:)
2019. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Vécét lecsukni! nekünk egyszer majdnem belefulladt a kis hülye :(
2019. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Én is két hetest olvastam!:))
2019. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet számmal kellett volna kiírnom 😀 konyhába, wc-be nem tud bemenni, így ilyesmi miatt nem kell aggódni.
2019. szept. 20. 20:05
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs' egy része off lesz!

Én egy erdőben talált kiscicát vittem haza. Most 12 évesen is olyan apró, hogy kölyöknek néz ki, a többgenerációs mostoha életkörülményei miatt. Elmentem dolgozni, őt bezártam a szobába, de mivel aprócska volt, kibújt az ajtó alatt a régi küszöb helyén és mire hazaértem összebújt a 60 kg-s rottweilerünkkel annak a kosarában. Csóró roti meg sem mert mozdulni órákon keresztül, nehogy agyonnyomja a kis muslicát. Amikor megjöttem és felvettem, a roti még vagy negyedórát sántikált, mert elzsibbadt a lába. :):):)

Tudnak produkálni a kiscicák nem várt dolgokat, de általában túlélik, ha a gazdi nincs otthon. Ne tudja felakasztani magát, vagy ne tudjon kiesni az emeletről, akkor nem lesz semmi baj!

2019. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!