Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hajnalban nyávog a macskám,...

Hajnalban nyávog a macskám, miért?

Figyelt kérdés
Minden hajnalban 1 és 3 óra között, a ház egyik sarkát nézi és nyávog, nem tudom mi lehet a baja. Nincs semmi a sarokban, szóval nem hinném hogy zavarja valami. Ha a ti macskátok is csinált ilyet és sikerült megoldást találni rá, akkor kérlek segítsetek. Előre is köszi

2019. szept. 22. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Szellemet lát.
2019. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Simán meglehet hogy szellemet lát :D
2019. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Első vagyok, miért pontoztál le? Attól, hogy te nem hiszel a szellemekben, attól még lehetnek. Racionális magyarázatot úgysem fogsz kapni, hogy a macska miért pont ugyan abban az időben néz, egy számodra láthatatlan dolgot. Mivel feltetted a kérdést, ebből arra gondoltam, hogy lövésed sincs mit néz a macska, akik a túlvilág őrei, ráadásul földönkívüli dolgokkal is összehozták őket.
2019. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Második vagyok, racionális magyarázatot nem fogsz kapni erre valóban! A macskák már csak ilyenek...


Annyi esetelg: a macsaka lát / hall dolgokat ami a mi észlelésünket elkerüli, nem feltétlen túlvilági dolgok, de bármi...

2019. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, most jöttem csak megnézni hogy írtak e valamit. A nagypapàm nemrég halt meg, lehet hogy őt észlelné?
2019. szept. 22. 21:14
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Oh, részvétem :(

Hát nem tudom :/ esetleg az időponttal kapcsolatban nincs valami esemény?

2019. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
szépen felépített kamu.
2019. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is szellemet lát.
2019. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Jaj dehogy lát szellemet! A macskák ilyen zizik, hajnalban kicsit megkergülnek, és felvehetnek furi szokásokat. Az enyém például töl érthetetlen okból néha elkezdi kaparni az egyik szekrény oldalát, és/vagy az ablakomat. Néha a sarokban is kapar, az íróasztalnál. Unatkoznak, lát valamit APRÓ rovart, vagy pontot, esetleg pókhálót, amit te nem is veszel észre, ilyesmik.
2019. szept. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban is csinálta, megdobtam a papucsommal és elfutott. Megpróbálom leszoktatni erről.
2019. szept. 23. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!