Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a táp megéri a 4138 forinto...

Ez a táp megéri a 4138 forintot kilónként szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 23. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem ír semmit az összetevőkről, csak hogy nincs benne gabona és élesztő. Szerintem nem.
2019. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
az ilyen nagyon naturális tápoknál eléggé válogatósak a macskák. Nálunk 5 ből egy sem eszi meg. Ezt konkrétan nem próbáltuk még,de ilyen dehidratált 100% húsosat igen. Nem igazán vált be. Nem ették. Egyébként összetevők alapján illetve gyártástechnológia alapján meg is érheti az árát. Viszont jóval olcsóbban is vannak minőségi tápok.
2019. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Ennyit azért ír: "Beutenah Cat Food is a complete food for adult cats with 98% of natural animal proteins."


Meg az analitikai összetevőkben azt is írja, hogy 59% fehérje és 16% zsír.


Nekem azért tetszik mert a macskáim nem bírják a nyershúst, de ez legalább egy hideges sajtolt táp, lehet hogy bírnák...


Viszont például nem találtam a táp gyártójának a hivatalós weblapját. :/

2019. szept. 23. 11:41
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2019. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem éri meg. Ennyiből én nem eszem 🙃
2019. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Szóval Te nem költessz a saját kajádra 8276 forintot havonta?

Csak mer egy macska etetése kb. ennyibe kerűl ezzel a táppal/hó...


Amúgy #2. Az lenne a jó, hogyha tudnék valahonnan kisebb kiszerelésben rendelni vagy valami...

Mert ezen az oldalon pl. 26,000 forint felett ingyenes csak a szállítás, különben még az is + 3,000 Ft.

És így, ha nem eszik meg, vagy nem válik be, akkor tényleg nagyon nem éri meg... :/

2019. szept. 23. 12:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy megéri,de én inkább 400g amit vennék, aztán majd kiderül,hogy mennyire bejövős :)

Új tápot csak pici kiszerelésbe veszek,mert hiába tűnik nekem jónak,ha maximum megszagolja a cica és akkor úgy ennyit is erről,mondjuk ilyenkor beadom a menhelyre a kaját.

2019. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Most olvasom,hogy azt írod 3000ft a szállítás :S így annyira nem buli a kis kiszerelés
2019. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem mobilon kellene nézni és akkor ír összetevőket:

[link]

Ground chicken meat, poultry fat, dried and ground liver, white fish oil, eggshells ground, dried and ground herb plants, psyllium, beet pulp, hemp oil, dried and ground chicory, mussel meat extract from Perna canaliculus.

Nem látni benne fillert (szója, borsó vagy más növényi fehérje), de nem szimpatikus, hogy az összetevőknél nem írják ki, mint milyen százalékban tartalmaz.


Hivatalos oldal itt: [link] Azért nem találtad, mert német a cucc, ez meg új termékük.


Érdekes, mert kutyában a Markus Mühle az "olcsó, de jó" kategóriát képviseli. A magasabb hústartalom miatt a macskatápok drágábbak szoktak lenni, de nem értem ezt az árazást :S


Ha rá tudod szánni ezt az összeget, akkor hajrá! A kis kiszereléshez meg annyit, hogy érdemes megnézni, hogy találsz-e valamit a webboltban, amire szükség van és akkor hozzá lehet csapni egy nagyobb rendeléshez a próbacsomagot.

2019. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
en kulfoldon elek es Hills science szaraztappal etetem a 6 benti cicamat. gyonyoruek es ugy tudom ez Mo on is kaphato., azelott Royal canint etettem az is nagyon jo minosegu.
2019. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!