Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicáknak fül atkát mennyi idő...

Cicáknak fül atkát mennyi idő alatt lehet kikezelni?

Figyelt kérdés

Dokinál voltunk már 8 hete kezeljük heti 2x ahogy a doki mondta,de még mindig van benne fekete valami a fülébe.

Meddig kell még szegény kiscicát kezeli?



2019. szept. 24. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel kezelitek.


Mi fulcseppet kaptunk, és spot önt,ami jó a fulatkára is.

Kb két hét volt

2019. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 8 hét alatt nem múlt el, akkor nem jó amit kaptatok vagy nem jól használjátok!

A fülcseppet bátran, jó mélyre kell arra a benti porcokra cseppenteni (ne érjen hozzá a műanyag pipetta), majd masszírozni, cuppogtatni oldalt kívül a tövét mielőtt kb. 3mp után kirázza. Emellett fülpálcával ki kell tisztítani a fülén oldalt a kis tasakot is, abba is beköltöznek és a környező szőrre is, ahogyan a fekvőhelyén és a bútorokon is megmaradnak. Alaposan porszívózz is, akár naponta. Én aloeverát is törnék és rákenném a levét a fülre, környékére és a külső fülbe, az nyugtatja a sebeket és még sokmindemre jó!

2019. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jól használjuk,mert az látszik.A doki megmutatta a kezelési módját.Most beszéltem vele telón és kérdeztem,hogy miért ilyen hosszadalmas a kezelése és azt mondta,hogy az én cicámnál úgy látszik hosszadalmasabb.

megyünk jövő héten szerdán 2.án. Meglátjuk mit mond. Már lényegesen kevesebb "zacc" van a fülébe.Nem nálunk lett atkás hanem így hoztuk haza,ezért talán nincs mitől vissza fertőződnie.Remélem.....

2019. szept. 24. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Fültisztító folyadék is kellene, hogy felhozza az elhalt hámsejteket.
2019. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!