Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy baj, ha ivartalanított...

Nagy baj, ha ivartalanított lány cicának ivartalanított fiú cicának való tápot adok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még olyanról, hogy külön nemekre kitalált tápok is léteznek. Szerintem lehet gond vele, legalábbis laikusként gondolom, hogy azért van külön kandúr és külön nőstény táp, mert olyan cucc van benne ami a még megmaradt ivarszerveket támogatja (bár tudtommal a csajokat teljesen kipakolják... hogy is van ez? :D)
2019. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
nagy nagy baj. még a tejük sem lehet közös. lánycicának lánytejet kell adni.
2019. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat... Hát igen, a letöbb tápnál nincs külön nemre osztva...

Na mindegy, mostmár egy hónapig ezt fogják kapni, majd leközelebb jobban figyelek.

2019. szept. 25. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
És ezért miért kellett lepontozni? A butuska kérdésedre butuska választ adtam. Kis butuska. Gondolom vagy vagy 8 éves...
2019. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

4-es.

Én pontoztalak le, kis butuska :)

2019. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Royalnak van asszem ilyen és igen, van értelme, a fiúknak szűkebb a húgycsövük, illetve jobban fenyegeti őket a vese betegség ivartalanítás után. Én is adok, meg keverem a hill's gyógytápjával, doki javaslatra mindezt persze.

Egyébként, ivartalanítás után ajánlott mindennap a táp mellé adni tejet(ha hasmenéses, akkor laktózmenteset) vagy húslevest, amit tutira elfogyaszt, mert amúgy hajlamosak nem elegendő vizet inni, ami szintén fokozza a betegség kialakulásának esélyét. És ha egyszer megtörténik, akkor bizony visszatérő lesz. Tapasztalat.

2019. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!