Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kis cicákat szokták fürdetni?

A kis cicákat szokták fürdetni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De olyan mscskaszag van bent. Benti cicák. Legalább heti egyszer sem? 2 hete vannak itt. Szobatiszták.
2019. szept. 25. 11:46
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Az anyjuk szokta.
2019. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Az állatoknak és az embernek is van szaga. Ettől még nem koszos, és nem is büdös. A kicsiket az anyjuk tisztogatja, később egyedül tisztálkodnak. Ha nagyon maszatosan eszik le lehet egy vizes papírtörlővel tisztogatni, de nem kell fürdetni. Csak extrém esetben, ha valami ragacsosba esett, vagy festékes lett van erre szükség.
2019. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát amikor az utcáról össze szedtem akkor többek között megfürdettem úgy kezdésnek. Amúgy csak benti mind a 3 macska, évi kétszer megfürdetem őket és ennyi. Nem büdösek
2019. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Van aki szokta pl versenyek előtt, vagy nagyon koszos lett a cica,de nem jellemző mert a cicák mosdanak,vagy amig kicsi az anyjuk mosdatja őket.Ha büdösek vagy nagyon koszosak próbáld meg,Youtube-on vannak videók a helyes menetéről.

Néha-néha nem árt nekik,de készülj fel,hogy valószínűleg utálni fogják.

2019. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alain Delon ***** válasza:
70%
El fog múlni a szag. A szomszédoméknak is lett nemrég macskája. Először annak is volt szaga, de elmúlt.
2019. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az anyjuk nincs itt már. Köszönöm a válaszokat.
2019. szept. 25. 12:34
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
en egy hetes kortol neveltem oket es hetente furdettem mert nem volt a mama aki mosdatta volna oket. most mar felnottek de ket harom havonta meg szoktam furdetni oket ha jo az ido. telen nem furdetem oket. benti cicak es furdes utan a furdoszobaban vannak futes alatt addig amig meg nem szaradnak. van amelyik szereti a kellemesen meleg hajszaritot is de vigyazni kell konnyen kiszarad a boruk.
2019. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell macskát fürdetni, alapvetően nincs is emberi orr által érezhető szaga. Az alomnak lehet, ha nincs tisztán tartva.
2019. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!