Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elhunyt a 9 éves macskám. Mit...

Elhunyt a 9 éves macskám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reggel holtan találtam.

Kijárós volt, de már évek óta rosszul volt.

Az elmult időben nem történt különösen furcsa dolog.


2019. szept. 25. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Keress egy szép helyet temesd el.

Sirasd meg

Keress neki utódot. Javaslom, az már inkább szobacica pozícióba kerüljön.

2019. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Temesd el, és ha legközelebb állatot tartasz, járj vele állatorvoshoz és gyógyíttasd, ha "rosszul van".
2019. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
nagyon sajnalom nekem is vannak cicaim es mindig nagy trauma nekem ha elveszitek egyet. nekem bentiek vannak de volt olyan cicam aki teljesen egeszseges volt es 3 nap alatt leallt a veseje es az allatorvos sem tudott segiteni elaludt a korhazban . gyaszold meg a kis baratodat es ha teheted legyen majd helyette masik.legjobb a menhelyi cica hiszen ezzel egyet meg is mentesz es az mar egy jo dolog.
2019. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Most sokfelé mászkálnak a faluban kölyökmacskák, szerintem könnyen találsz olyat, aki örül, ha visznek el tőle.


Egy elvesztett kedvencet csak egy másik pótolhat.

2019. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én nem javasolnék újabb állatot olyannak, akinek "évek óta rosszul volt" a macskája.
2019. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Honnan tudjátok, hogy nem-e olyan betegsége volt, amit nem lehetett 100%+osan gyógyítani és így értette, hogy rosszul volt? Miért kell mindig mindenkiről a legrosszabbat feltételezni?
2019. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Ez az, pontozzatok csak le nyugodtan, ha attól megnyugszotok. Idiótaságokat írnék és valaki szembesítene vele, akkor lehet én is ezt tenném.
2019. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%

"Most sokfelé mászkálnak a faluban kölyökmacskák, szerintem könnyen találsz olyat, aki örül, ha visznek el tőle.



Egy elvesztett kedvencet csak egy másik pótolhat."


Na, akkor ezt most kifejtem, mert nem hiszem el, hogy ez a válasz 0%-ban hasznos...


Most sok helyen vannak kölyökmacskák, a koranyári fialásban születettek most vannak aranyos, ügyes kölyökmacska-korban. Jönnek-mennek, játszanak, fára másznak, és már vannak olyan ügyesek, hogy nem is maradnak fent.


Olyan nincs, hogy valahol annyi macska születik, amennyire szükség van - a felesleget vannak, akik élve elássák (és a rendőrök ássák ki), más a falhoz csapja, megint mások vízbe fojtják, kreatívak az emberek vidéken, na... és vannak olyanok is, akik ha már ott van, nincs szívük elsinkelni, de nem is lelkesednek a gondolatért, hogy megint 2-3-5 macskával van több a portán.


Na, tőlük esetleg meg lehet kérdezni, hogy mi lenne, ha az egyik kis süldőmacska mostantól nem ott lakna... Jó eséllyel talál is az ember így magának új kedvencet... esetleg a közeli hirdetőtáblákat, falu-városrész facebook csoportját, jófogás ingyen elvihető hirdetéseit is át lehet futni.


És az elvesztett kedvenc helyén támadt űrt tényleg csak egy új kedvenc tölthet be.


Így már érthető, vagy gépeljem le még lassabban?

2019. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan lehet nullázni, utána nullázok én is.
2019. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

"Kijárós volt, de már évek óta rosszul volt"


Ez azért felelőtlenség volt, de a cicát már nem hozza vissza. Nem is értem, ha ramatyul nézett ki, előbb-utóbb számíthattál erre. Főleg, ha nem javult magától, kellett volna megnézetni. Lehet nem lehetett volna segíteni rajta, dr ha meg sem próbáltad...


Idővel jobb lesz. Viszont addig ne legyen új cicád, még pénzed nem lesz rá és tudod állatorvoshoz vinni, ha beteg! Így a lelkiismereted is nyugottabb lesz!


Sajnálom.

2019. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!