Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökbe fogadtunk egy cicát és...

Örökbe fogadtunk egy cicát és úgy döntöttünk hogy örökbefogadjuk másnap a tesóját is. Az egyik az én cicám lenne a másik a tesómé. Külön szobában lennének, szét lehet őket választani úgy, hogy az egyik velem van a másik a testvéremnél?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy nem akarnak majd mindig együtt lenni? Főleg éjszaka. A két szoba viszonylag messze van egymástól.

2019. szept. 26. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Játszaniuk azért kell egymással.
2019. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze. Nem azzal van a gond. Hanem hogy este majd nem fogjak egymást keresni?
2019. szept. 26. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

És oszt annak mi értelme lenne? o.O

A macskák elég önálló jószágok, ha akarnak majd összefekszenek, ha nem, akkor meg bemásznak a neked legalkalmatlanabb meleg helyekre.

Én macskám, te macskád, irreális elképzelés... :D

2019. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet macskát úgy tartani, hogy csak a hálószobádba zárod egész napra. Úgy képzeled, hogy nem is fogják a közös helyiségeket használni egyáltalán, egész nap csak a szobában lesznek, akkor is, ha nincs ott senki?


Valamint, ahogy az előttem lévő is írta, egy háztartáson belül mégis hogy gondolod megoldani, hogy elkülönítve tartasz két macskát?


A cicáknak fontos, hogy a gazdival legyenek nap közben, folyton követik azt, aki otthon van, figyelik, hogy épp mit csinál.


Feltételezem, kiskorúak vagytok a testvéreddel, talán mindketten iskolába jártok még. Úgy képzelted el, hogy amíg nem vagytok otthon a tesóddal, a két cica majd el lesz zárva két hálószobába, egyedül? Ez nem állattartás így, ennek semmi értelme, és nem is jó a cicáknak.

2019. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Névleg, meg az oltási könyvükbe írva lehet a tiéd meg a tesódé a két cica, de úgyis az lesz ahogy ők akarják. Öntörvényű jószág a macska, nem fogod tudni megmondani neki hol aludjon, lehet, hogy mindkettő a tesódnál fog éjszakázni, vagy ott lesztek hagyva a fenébe és inkább a fürdőkádban alszanak összebújva :D
2019. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szét lehet választani, de nem kellene egyiket sem bezárni egy szobába. Vagy az alomtál is a hálószobátokban lesz?

Hagyjátok őket odamenni, ahova akarnak, a lakáson belül.

2019. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Persze, hogy lehetnek külön szobában, de időnként hadd legyenek együtt, és engedjétek őket játszani is! A nap nagy részét úgyis átalusszák, teljesen mindegy nekik, hogy melyik szobában.
2019. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem de a cicák úgy is oda mennek ahová akarnak csak ha külön szobába zárjátok akkor nem. Semmi értelme külön zárni őket. Hagyjátok, hogy ők döntsék el hól alszanak majd. Nem lehet őket semmire ráerőlteni, a macskák öntőrvényü állatkák. Nem érdemes olyasmire erőltetni amire nem muszály, plusz teher lenne számukra. De tényleg gyerekek lehettek ha azt hiszitek, hogy ezt ők megértik majd, hogy te az enyém, ő a tiéd, ők ezt nem értik. Ott lesznek ahhol szeretik ha engeditek persze de mint írtam ne erőltessétek fölösleges dolgokra ha nem muszály mert úgy jó nektek de nem jó nekik. Rájöttök hogy igazam van. Inkább szeressétek őket persze attól papíron és köztetek lehet majd hogy melyik kié.
2019. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne csináljátok már ezt szegény cicákkal. Szerintem nekik is úgy a jó ha tudnak együtt játszani meg együtt lenni. Majd ők eldöntik, hogy mit szeretnének, ha meg tényleg jól kijönnek egymással akkor hadd legyenek csak együtt hiszen tényleg nem jó ötlet őket elkülöníteni még éjszakára sem ha ők nem szeretnék.
2019. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!