Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány napig van a cicamamának...

Hány napig van a cicamamának föcsteje (előtej, kolosztrum)? Hány napos kortól van esélyük a kiscicáknak életben maradni tápszeren?

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy a teljesen újszülött kiscica, ha nem kap föcstejet, akkor hiába minden próbálkozás, bármilyen hiperszuper tápszer csak abban az esetben lehet alternatíva anyatej helyett, ha az első tejet az anyjától megkapja.

És akkor pl ha egy kiscicát 2.napon hagy el az anyja az túlélheti, de ha egyből szülés után, akkor mindenképpen meghal?


2019. szept. 28. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 1 napos kiscicákat neveltem fel, volt aki nem maradt meg, voltak akik igen. Sok mindentől függ, hogy megmaradnak-e vagy sem. Most 5 évesek, minden rendben van velük. Már eleve majdnem kiszáradva (illetve volt amelyik kiszáradt) kerültek hozzám...
2019. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fel lehet anélkül is nevelni, az hogy nem mindegyik marad életben nem az előtejen múlik.

Ha jól tudom az első 24 órában van előtej.

2019. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fel lehet nevelni az előtej nélkül is, csak sokkal rizikósabb!
2019. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!