Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam rá a macskám...

Hogyan szoktassam rá a macskámat arra, hogy a saját ágyában aludjon?

Figyelt kérdés

4 éves fóka sziámi keverék nőstény. Több mint 1 éve vettem neki egy elég jó ágyat, de ő állandóan velem akar aludni, amivel nincs is nagy baj, csak így sokkal többször kell takarítanom.


Szeretném, ha a saját helyén aludna (ettől persze még mindig bent lenne a szobámban, csak max a földön az ágyában heverészne, és nem az én ágyamban. :D )


[link]



2019. szept. 28. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Sosem fogsz macskát egy helyre szoktatni aludni.
2019. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is folyton váltogatja a helyét, pedig én is próbálkoztam..
2019. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Ne enged az ágyadba,az a te helyed.A macskák elég makacs jószágok,öntörvényűek.
2019. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha nagyon ölbecica, és mondjuk keresi a társaságodat, akkor sehogy. Esetleg úgy, hogy az ágyacskáját oda teszed, ahol magad is leggyakrabban tartózkodsz, és akkor oda fog menni, hogy melletted legyen.

Ám azt a cica dönti el, számára mi a kényelmes, biztonságos fekhely.

2019. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám nem ölcica, általában magasról tesz rám, de aludni mindig velem kell aludnia. Nem azért mert így akarom (bár nem bánom), hanem mert ő így akarja. Szóval sok sikert! :D
2019. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Próbálj meg este egy melegítő párnát (arra gondolok, ami meleget ad ki magából) tenni a helyére, hátha az jobban tetszik neki, mint melletted aludni.
2019. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Az én két cicóm közül az egyik ölbecica, a másik nem, de mindkettőnek megvan a maga kedvenc helye. Úgy sikerült nekik megfelelő fekhelyet kialakítanom, hogy figyelembe vettem,mik azok a szempontok, amik fontosak egy macseknak: legyen minden oldalról védve, és meleg legyen benne (ezért is bújnak kartondobozokba: minden oldalról védettek, és megreked bennük a testmeleg). Ettől függetlenül, ha úgy gondolják, inkább a széken vagy a kanapén fognak heverészni. Illetve, ha ölbecica, akkor az öledbe fog kéredzkedni :)
2019. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az még a jobbik eset, hogy veled alszik, mint rajtad; tapasztalatból mondom.
2019. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk itt alszanak: sparbol hozott gyumolcsos karton, szekrenyteto, asztal alatt, mosogep, ciposszekreny, kartondoboz, ill 2 ev utan az egyik felfedezte a macskabutort!, mellettunk is az agyon es lehetoleg az erdes tapintasu agytakaron, ruhainkon is. 🙂
2019. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Macskád van? Hát tűrj!
2019. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!