Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kölyökmacska napi eledel...

Kölyökmacska napi eledel szükséglet? Nem táp.

Figyelt kérdés

Testsúly hány %-a, vagy vmi támpont, hogy mennyit kéne adnom?

Amiket eszik: sült/főtt csirke, pulyka, nyúl és hal, illetve máj, zúza, szív, tojás, túró.

Szóval "házi kosztból" mennyi a napi adagja?

(Kap vitaminpasztát mellé, sajnos tápot nem tud enni, nedves macska tápokat meg nem szereti.)


2019. szept. 29. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, én táppal etetek, nem tudok segíteni, viszont az felkeltette az érdeklődésemet, hogy miért nem tud tápot enni?
2019. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vese beteg, 3x jött ki neki komolyabban. Az orvos mondta, hogy ne egyen száraz tápot, legfeljebb áztatva, de úgy nem eszi, a nedves tápokat sem szereti, így marad a hús. Dokival konzultáltam, azt mondta, adjak mellé rendszeresen vitamint, mert a sima főtt húsban nincs elegendő. Ha kap májat, aznap nem kell vitamin. De amúgy rendben.

Csak az van, hogy ő húsból annyit eszik, amíg kihányja. Majd kezdi elölről. A tápból tudott mértéket tartani. Szóval ezért kéne egy támpont.

2019. szept. 29. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, sajnálom hogy így alakult! BARF-os csoportokban nem próbáltál még belépni? Ott hátha tudnak segíteni. Nyers etetésről szól. :)
2019. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Mennyi idős a cica? Ilyen fiatalon vesebeteg? Ilyet még nem hallottam... Hogyhogy nem ajánlott vesés gyógytápot? Őszintén szólva szerintem a főtt kaja nem jó! Lehet meg kéne próbálnotok nyersezni, a Nyerskosztos cicák fb csoportban többen is nyerseznek vesés cicával. Ott segítenek neked meghatározni az adagot is!
2019. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A nyers húst kihányja.

Kapott vesetápot, de sehogy sem ette meg. Így csak a kezelések maradtak, illetve, hogy ne adjak száraz eledelt, ha gyógytápot nem eszik, akkor másikat sem.

Másfél éves.

2019. szept. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!