Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem baj, ha a cicám büdös...

Nem baj, ha a cicám büdös bogarat eszik?

Figyelt kérdés
Benti cica 4 és fél hónapos sziámi.Kint az erkélyen szedegeti össze a büdi bogarakat.Én nagyon félek ezektől a bogaraktól ,ha rám esne ,hát nem tudom mi lenne. A macska meg hordja be,mint valami trófeát. Játszik vele végül meg eszi. Nem lesz valami baja tőle? Ott a sok kaja előtte, plusz még kap hozzá husikát,csirke szívet zúzát. Száraz táp az mindig van előtte.Tehát nem éhes vagy ilyesmi.Fogy is a kaja tehát eszik. Próbáltam,hogy nem engedem ki,de úgy nyávog mint akit nyúznak. Panelba lakunk nem akarom,hogy azt higgyék,hogy bántom azért visít.

2019. szept. 29. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Hagyd békén!
2019. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem baj, neki is ki kell élnie az ösztöneit, mint bármelyik élőlénynek.
2019. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Érzi , hogy félsz töluk es azert is irtja
2019. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
én csak azt nem értem miért kell félni tőlük. meg harap vagy mi? :D
2019. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Áldás a háznál egy ilyen macska! Hozzám is jöhetne poloska ebédre!
2019. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Csak kiéli a vadászösztönét, azért fogdossa össze.

Inkább legyél hálás neki.

A bogaraktól meg ne félj, nem bántanak, csak büdösek. A cicát meg engedd ki!

2019. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem lesz baja, de valószínűleg el fogja unni a szaga miatt. Nálunk gyíkot, siklót meg pókot zabálnak... Ezek se jobbak. :D Konkrétan bármire képesek vadászni, nem nagyon zargatja őket, hogy mi az.
2019. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz, de ismerősömnek a cicájának habzik utána a szája..
2019. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5-ös, utána hozzám is jöhet!!!!:)
2019. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én cicám is most büdösbogarakat vadászik, ősz van, kezd lehűlni az idő, hamarosan még hidegebb lesz, ilyenkor gyülekeznek befelé. Egész nyáron meg legyeket vadászott a kiscicám.

Le szoktam vinni a pincébe egy-egy napra, mikor felhozom este nem kéri a vacsiját, csak odafekszik dorombolni elégedetten az ölembe. Egerészik.

2019. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!