Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem szopós kiscicát felestejje...

Nem szopós kiscicát felestejjel felnevelni?

Figyelt kérdés
Lehet egészséges egy cica, aki nem szopott, ezért sima bolti 1.5%os "felestejjel" (fele tej, fele víz) volt felnevelve? Azután pedig a legolcsóbb bolti kutyakonzervet kapta(tescos bruno) tejbedarával(szintén felestejből készítve)?

2019. okt. 2. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hosszútávon kutyakonzervet nem jó ómen macskának adni, mert hiányzik belőle számos tápanyag. Azért a pénzért már jóval több nyers húst kaphatsz, ami már inkább hasznos a cirmóknak.
2019. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet egészséges, de hogy kevésbé jól fejlődik mint egy megfelelő élelmen tartott társa, az biztos.
2019. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig biztos,de hogy se hosszúéletű,se megfelelően fejlett nem lesz,az biztos. Szüksége van taurinra és egyèb macskának való vitaminokra. Kell neki megfelelő húsmennyiség,illetve jó kérdés,hogy a szervezete mennyire reagál jól a tejre.
2019. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ha 2 éves korában elkezdik megfelelően táplálni, akkor még nincs minden veszve?
2019. okt. 2. 17:15
 5/13 anonim ***** válasza:
2 évesen a cicó már úgymond befejezte a növést, tehát akkor már picit késő...
2019. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szóval már nem nőhet. De én az egészségére értettem. Hogy a kölyökkori rossz életmód már megbélyegezte-e a jövőjét, vagy még nem csesződött el a szervezete?
2019. okt. 2. 17:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egészséges lehet a cicad.
2019. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 gömbicica ***** válasza:
100%

Szeresd!!! Nyers husi sem dragabb mint a konzerv, ami ki tudja mibol van. Akkor inkabb mar jomi mosebu szaraztapbol egy kevesebb mennnyiseg.

Allatorvosnak mutasd meg a cicat, mondd el az aggodalmada, es kerj tanacsot valamifele vitamonkeszotmeny alkalmazasaval kapcsolatban.


Ha szereted, jol taplalod, sok oromod lesz bennne.


Boldog cicas eletet!!!

2019. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a macskáknak van taurin a tálban, mert szükségük van rá. A kutyakonzervben meg nincs.
2019. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőni nem nőhet, de az egészségén nagyon sokat javíthatsz. z a cica gyakorlatilag minőségileg éhezett. Ez olyan mintha egy ember nem jutna gyümölcshöz-zöldséghez, és szenvedne a hiánybetegségek miatt. Ahogy rendes kaját ehetne, ezek megszűnnének. Jó, nőni, fejlődni már nemfog a cicusod. De lehet erős szíve ha jó kaját kap, lehetnek erősek a csontjai, lehet jó a látása, egészséges a mája, ragyogó a bundája. Jó életet adhatsz neki. És hosszabb életet mint a rossz ételek mellett lenne. Ha ez meg van fejelve egy ivartalanítással is, akkor egy csomó betegségtől megóvhatod pluszban.
2019. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!