Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Smilla Kitten tényleg nagyon...

Smilla Kitten tényleg nagyon rossz minőségű?

Figyelt kérdés
3 hónapos múlt a kiscicám, tegnap érkezett. Egy kollégám megjegyezte, hogy nagyon gagyi táppal etetem, így nem lesz egészséges cica.

2019. okt. 4. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alsó középkategóriásnak mondanám.

Mérföldekkek jobb; mint egy whiskas vagy kitekat szintű szemét, legalább normális fehérjetartalma van, bár húslisztből nagyrészt.

Kérdés, hogy mennyit szánsz rá (feltételezem, hogy az ára miatt választottad), ha körbenézel, lehet, hogy találsz jobbat.


Középkategóriásból én a fressnapf Premiere márkáját ajánlanám, a 4 kilós kiszerelésben kb 1200/kg árra jön ki (10 kilósban még olcsóbb, de annyit én nem szoktam venni), és van belőle kitten verzió. Ár/érték arányban szerintem verhetetlen.


Ha netről rendelsz (smillát én csak zooplusról ismerem; abból indulok ki :D), akkor happy catet, sanabelle-t nézd meg; azokból is van kitten, még vállalható áron, illetve a HC már kicsit drágább.


A kollegád mindenképpen rosszindulatú.

2019. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legolcsóbb olyan táp, amivel még éppen "lehet" etetni, én mondjuk a sajátjaimnak nem adnám. Premiere, Eminent vagy Matisse azok, amik ár-érték arányban nagyon jók. Kb ilyen 1000-1200 ft/kg-s áron vannak kiszereléstől függően. Aztán Concept for life, stb...
2019. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Kollégád mit mondott, hogy inkább mivel etesd? Vagy csak baszologatott? Ha az utóbbi üsd meg.

Ha tapasztalt macskás, akkor hallgass rá.

2019. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom RC, kismacska tápban (meg sokszor felnőttben is) azt istenítik sokan. Pedig annak is csak jó a marketingje, a gyógytápokon kívül nem mondanám hajj de szupernek.
2019. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akik esetleg utólag nézik ezt a kérdést: Az első válaszoló elég negatívan megjegyezte, hogy a Smilla húslisztet használ.

Én mindenkit arra bátorítok, hogy húslisztet tartalmazó táp okát vegyen. Ha egy táp 40% húst tartalmaz, az azt jelenti, hogy ebből még lejön a 80% nedvességtartalom. Ellenben a húsliszt a már előkészített húst jelöli, aminek kb. 0 a nedvességtartalma

2020. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!