Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy magyarázzam el nekik,...

Hogy magyarázzam el nekik, hogy ez állatkínzás?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos cicóm, úgy alakult, hogy a szüleim vigyáztak rá pár napig, mert sürgősen el kellett utaznom. Mi napirend szerint élünk, nincs előtte hagyva a táp, nem eszik házikosztot, nem jár ki, mert nem szeretném, hogy elüssék. Kértem, hogy a többi cicával se engedjék össze, míg nem ivartalaníttattam, mert ivaros kandúrok és nem szeretném, hogy esetleg probléma legyen. Amikor hazáértem és meglattam, hogy kinn szaladgál az udvaron a cicó, ideges lettem, fel volt puffadva, nem volt friss vize benn, de előtte volt kB 3 adagnyi száraz táp. Ebből természetesen balhé lett és én lettem a sz@r, mert szerintem ez kínzás és direkt elmondtam nekik, hogy mit hogyan szoktunk csinálni. Az alom se volt ürítve. Mit csináljak, hogy megértsék, hogy ártottak a cicának?
2019. okt. 4. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Elmondtad már egyszer. Ezen felül annyit tudsz tenni, hogy legközelebb inkább állatpanzióba viszed őt.
2019. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Természetesen alapjáraton így lett volna, de most nem volt lehetőségem cicás helyet foglalni, mert utolsó pillanatban tudtam meg, hogy mennem kell.
2019. okt. 4. 13:20
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Semmit se csinálj.


Hazajottel a macska egyben.

Úgysem értik meg.

Máshogy gondkoznak.

2019. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudsz mit tenni, azon kívül, hogy nem bízod rájuk máskor.

Azért katasztrófa nem történt.

Száraz tápot pedig macska előtt célszerű mindig hagyni, friss vízzel együtt.

2019. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is szoktam hagyni előtte természetesen, de nem az adag háromszorosát :)
2019. okt. 4. 13:31
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Az enyém előtt mindig van táp ,de friss víz is.


Egyszerre ugysem eszik sokat, csak amennyi jólesik neki.

A hazikosztot nagyon szereti,jobban mint bármelyik tápot.

De csak ritkán nasizhat.


Kimered neki dekara mennyit ehet egy nap?

2019. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na látod, anyumékkal is pont ez a gond. Nem csak az a jó, amit te gondolsz. Én mindkét cicámat így tartom és kifogástalan egészségi állapotban vannak ellentétben anyám házikosztos macskáival szemben :)

Te így csinálod, én úgy, nem foglak meggyőzni a saját macskáddal kapcsolatban és te se tudsz engem. Anyum úgy tartja a cicáit, ahogy akarja, de az enyémet nem.

2019. okt. 4. 15:08
 8/13 A kérdező kommentje:
-ellentétben
2019. okt. 4. 15:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak mellékesen szól a macskáról. Ez arról szól, mennyire hajlandók tisztelni a "rigolyáidat". (És ezzel téged)

Mint kiderült, semennyire. Vonj ebből le következtetést.

2019. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.


Szerintem sem arról van szó, hogy hogy tartottak a macskát,hanem hogy nem tartották be az ígéretet.


Az én macskáim kb havi egyszer ha kap házi kosztot.

Egy evikanalnyit. Mert szereti.

Azon kívül csak táp, még hetente fel Csirke máj ,és nyers csirkemell.

Plussz vitamin tabletta.


Mind a 4. Tökéletesen egészségesek.


Ezt csak azért írtam, mert jössz a hazikosztos macskammal.


De 100% ig biztos lehetsz benne, ha itt laknál a szomszédban, és én vigyáznék a cicádra, egy mozdulattal sem térnek el a megbeszéltektől.


Mert valóban tiszteletben tartom a gazdi szokásait.

Ennyi.

2019. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!