Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg nem normális, hogy...

Tényleg nem normális, hogy minden mosás előtt megnézem, hogy nem ment-e be a macska a mosógépbe?

Figyelt kérdés

Elől töltős mosógépem van, és két benti macska. Szeretnek mindenhova bebújni, és sokszor olyan gyorsak és halkak, hogy észre se veszem, hogy beslisszoltak valahova. Bár a mosógépbe még soha nem mentek be, én mégis minden mosás előtt, miután becsukom a mosógép ajtaját, elmegyek és megkeresem mindkét macskát, hogy megvan-e. Csak utána indítom a mosógépet. Ma ezt látta a párom, mert itt van a hétvégén nálunk, és kérdezte, mit csinálok? Mert a macskákat kerestem épp. És elmondtam neki, hogy megnézem, hogy nem másztak-e be a mosógépbe. Mert lehet bent, a sok ruhától nem látnám, hogy köztük van. Kinevetett, hogy nem vagyok normális, mert miközben pakolom be a ruhákat, látnám, ha bemegy a macska is. Főleg hogy utána rögtön be is csukom, nem hagyom nyitva az ajtaját egy fél napig. De olyan láthatatlanul tudnak közlekedni, hogy lehet fordulok egyet, ő már bent is van én meg csak rádobom a következő adag ruhát. Szerinte ez egy teljesen irreális félelmem... Szerintetek igaza van? Csak én túlzom el, vagy más is ilyen óvatos (a macskások)?


L/23


2019. okt. 5. 15:34
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
92%

Nekem csak egy cicára kell odafigyelnem, és ódzkodik, hogy nézze, ahogy bepakolok.


Szerintem jobb, ha ellenőrzöd, nem mániás cselekvés ez.

2019. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Jól csinálod, legyél csak óvatos, igazad van.
2019. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Jobb félni, mint megijedni.
2019. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Metionin ***** válasza:
95%
Nekem pont ez tűnik normálisnak.
2019. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Soha nem lehet elég óvatos az ember, ha házi kedvencről, vagy kisgyerekről van szó! Egyszer hibázik az ember, és kész a baj! A saját megnyugtatásod érdekében is nagyon jó, ha ilyen körültekintő vagy!

A férfiak ezt nehezebben értik, másképp gondolkodnak...

2019. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Irreális félelem, de inkább ezt ezerszer, mint egyszer mégis bejöjjön a fekete lotto.

Ezzel nincs semmi baj, azzal van baj, aki kinevet a félelmeid miatt. :/

2019. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
83%
#5, ne tessék általánosítani, én férfi vagyok, úgy válaszoltam.
2019. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Inkább nézd meg, minthogy a szegény cicát találd meg a ruhák között, amikor kipakolsz/kiteregetsz...
2019. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Pedig ez kenyszer cselekvés.


Figyu,te kinyitod a mosógép ajtaját.

Üres a dob, bepakolod a ruhákat, ajtó becsuk.

A macsek nem tud bemenni.


Írom ezt úgy, hogy 4 cirmos van a lakasba.

Most sem hagy irni.

2019. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mostantól én is mindig megnézem(bár nekem felül töltős, de kitudja?).


Nekem meg ez a mániám. Látok vmit, ami számomra ijesztő(macska a mosógépben, ne viccelj, frászt kaptam, vagy múltkor olyat, hogy öreg cicának sérülhet a hasa a felemeléstől, huu), azonnal rettegni kezdek és minden ilyen megmarad bennem, totál kiakasztok itthon ezzel mindenkit. Amíg nagyon pici volt a cicám napi 3x felmostam domestossal, nehogy elkapjon vmit.

2019. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!