Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Észre vettem hogy a cicámnak...

Észre vettem hogy a cicámnak a keze (csuklója) nem jól áll és nem rakja le + még a körmei is véresek voltak. Felhívtuk az állatorvost azt mondta hogy nem tud kijönni, de ha el is van törve akkor se tud mit csinálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Másik állatorvos.
2019. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
A lábára gondoltál? Jobb esetben 4 lába van egy macskának, keze aligha. Ha eltört akkor sínbe lehet tenni, de mást nem igazán tehetsz érte.
2019. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miféle állatorvosotok van? Ez egy elmebeteg?

Vidd el a cicát állatkórházba, vagy egy felszereltebb rendelőbe ahol van röntgen, ha el van törve sínbe teszik!

2019. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Állatorvos ilyet nem mond. Ez kamu.
2019. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kijövés csak kijövős állatorvos szokott vállalni, vagy nagy haszonállathoz jön ki vidéken, disznóhoz, tehénhez. Ehhez az orvoshoz ne vidd, de másikhoz igen. Van neted, rá tudsz keresni, felétek kik vannak még állatorvosok, azokat hívd fel.
2019. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van. Hiába megy ki, nincs mobil röntgene, nem tud nálatok műteni, nem tud tenni semmit.

Szokjunk már le a kijárós állatorvosokról!

Ha neked törik el a lábad, te is házhoz hívod az rvost, hogy gyógyítson meg? Nyilván nem. Akkor a macskáddal is ugyanígy járj el!

2019. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra őszintén kíváncsi lennék, hogy miért emelted ki a kérdést? Kaptál válaszokat. Pont most írtam egy vérző szájpadlású kutyával kapcsolatban. Miért gondoljátok, hogy kimegy az állatorvos egy vérző körmű, esetlegesen törött lábú cicához? Neked kell elvinni állatorvoshoz. Esküszöm, nem értem, hogy lehetnek emberek ennyire... nem találom a megfelelő szót, mert nem akarlak megbántani ismeretlenül.
2019. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem vagyok előrébb megvizsgálta nem mondott semmit nem változott semmi.
2019. okt. 13. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!