Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tasakos eledelt adjak...

Milyen tasakos eledelt adjak a macskámnak amit meg is eszik és jobb minőségű?

Figyelt kérdés

Eleinte Hill's, Concept for life, RC stb tasakosokat kapott, meg is ette. Néha kapott Shebát nassolni. Semmilyen konzervet nem hajlandó azonban megenni. Ha bele is kóstol, 90% akkor is ottmarad. Patét sem hajlandó enni.

Aztán kiderült hogy ételérzékeny (konkrét teszt nem volt, kizárásos alapon a csirke a ludas, ami nagyon nagyon megnehezíti az etetést). Vettem neki hypoallergén száraztápot, azt eszi. De szeretném ha enne nedveset is mert kevés vizet iszik. Viszont most már semmit nem eszik meg ami "normális" csak a halas Shebát vagy MultiFit-et.

Annyi mindent próbáltam már, olcsót, drágát de nem kell neki. És nagyon nehéz találni olyat ami nem csirke alapú.

Tudtok esetleg javasolni valamilyen darabos (nem paté) tasakos kaját? Melyik a legjobb minőségű ízfokozós "szemét"?

Vagy mehet neki napi 1 tasak Sheba, az nem árt meg? (Whiskas és Felix nem jöhet szóba, azt nem vagyok hajlandó venni neki).



2019. okt. 5. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Sima nyers hús nem jöhet szóba, annak is 70%-a víz.

De ha hajlandó vagy megvenni 4-5ezer forintos kilós áron, akkor az applaws 70grammos tasakosokból a halas változatokat ajánlanám, nesze:

[link]

2019. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, első mondat kérdés akart lenni.
2019. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk detto ilyen az allergiás macskánk, csak és kizárólag a Trovet nyulas konzervjét hajlandó megeszegetni, ez az egy konzerv egyébként, amit mind a 4 macskám megeszik. Qrva drága, de ez van... :/
2019. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nyers hús nem jöhet szóba, vegetáriánus háztartást vezetünk és nem igazán szeretnék nyulat trancsírozni. Próbálkoztunk nyerssel amúgy, akkor derült ki a csirke baj is mert egy idő után hányni kezdett tőle. Akkor elvetettük ezt az utat.

A Trovetet meg fogom próbálni, ahol most élünk ott nem elérhető, de hamarosan költözünk és ott már lesz biztosan. Mondanám h nem érdekel az ár csak egye meg, de nyilván nekem is vannak anyagi korlátaim.

2019. okt. 6. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!