Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskám...

Mit tegyek ha a macskám rosszúl van, és ki van dugva a nyelve?

Figyelt kérdés
A macskám megevett egy gumit (Tejgumit) és miután kihányta rosszul lett és ma egész nap nem ivott,evett. Nem mozdul egész nap gubbaszt (Nem halt meg) és a nyelvét kidugja. Nem tudom hogy ilyenkor fel van dagadva a torka vagy mi??? Én arra gondolok de mivel estére jelentkeztek a tünetek és mert hétvége van ezért egy olyan orvost sem értem el aki nem Budapesten lenne és van röggen gépe. Ezért fordulok most hozzátok, kérlek titeket akinek van valami ötlete az segítsen azonnal. Mivel nem iszik,eszik,pisil,kakil ezért nem tudom meddig bírja ki. De az a baj hogy azt se tudom hogy egyáltalán mindet ki hányta-e vagy pedig maradt benne gumi. SOS, segítség (Kb 1-2 hónapos cica, uccáról mentettem meg) Akinek volt már hasonló az segítsen.

2019. okt. 12. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenkor az ember általában fogja és elviszi állatorvoshoz. Van egy kisebb réteg, aki nézi ahogy szenved és a Gyakorin kér tanácsot.
2019. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Itt a tanács, ha rossz is de ingyen van, az állatorvos meg pénzt kér.
2019. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Vidd el azt a nyomorult állatot állatorvoshoz! Ilyenkir nincs más.
2019. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne “röggen gépet” keress te nagyokos, bármilyen elérhető állatorvoshoz vidd el azonnal. Valamilyen ügyelet mindig van.
2019. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen okoska, a rossz tanács ingyen van. Csak az állat életébe is kerülhet. Állatot tartani meg nem kötelező, ha ingyen szeretnél mindent, akkor plüsst kell venni.
2019. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Hogy van azóta a cica?
2019. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!