Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért alszik rajtam állandóan...

Miért alszik rajtam állandóan a macska?

Figyelt kérdés
Az, hogy napközben az ölembe mászik, még megértem, mert akkor simogatom, melegítem. De ha elmegyek aludni, vagy csak a kanapéra dőlök le, azon nyomban ott terem, rám mászik és ott alszik. Ha a hasamon fekszem, akkor a hátamra, ha a hátamon, akkor a hasamra. Még az oldalamra is, ha oldalt alszik, de úgy ritkán szoktam. Tök mindegy neki. Mindig rám mászik, dagaszt kicsit, és dorombolva elalszik. Nem nehéz egyébként, de néha kicsit kényelmetlen. Van háza egyébként, meg igazából az egész ház az övé, mindenhova mehet, mégis mindig rajtam alszik. Miért csinálja? Másnap is szokott ilyet a macskája?
2019. okt. 14. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szereti az ember közelségét.
2019. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked :)

Ritka az ilyen cica, de vannak ilyenek, igen.

Mondjuk biztos zavaró is lehet.

2019. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"igazából az egész ház az övé"

Kifogások helyett legyél hálás, amiért megengedi, hogy lakhass a házában. Macskagazdának lenni ilyen.

üdv: egy szintén macskás

2019. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
macskám csúnyán néz rám a "macskagazdáért", helyesbítek: macska alattvalójának lenni ilyen.
2019. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert a párnája vagy, és ha jót akarsz magadnak, ez maradjon is így. Hidd el, nem jó vele rosszban lenni. ^_^
2019. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja mert szeret.

Nekem is ilyenek voltak a macskáim...volt olyan aki nem feküdt rajtam csak velem, de a fele ágyat elfoglalta, és ha hozzáértem véletlenül akkor belém rugott :D A lábamnak alig volt helye az ágyon, elég kényelmetlen volt..

A mostani macskám nem akar velem aludni, pedig nagyon örülnék neki.

2019. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem őt, annyira kedves, nyugodt macska. Felveszem az ölembe és simogatom a hasát, simán elalszik úgy. :D A másik nem ilyen, ő ha nem akarja, akkor nem lehet ölbe venni, csak ha magától mászik föl. Van egy kutyám is, és mikor jövök haza, mind a hárman az ajtóban várnak, olyan nagy boldogság hozzájuk hazajönni. De hogy hányszor késtem le majdnem a buszt amiatt, hogy reggel nem tudom ott hagyni őket (midig elköszönök tőlük egy öleléssel és puszival ha megyek dolgozni), és már látom, hogy indulnom kéne, de még egy simi, még egy puszi.. :DD Sokkal többet érnek, mint egyes emberek!!
2019. okt. 14. 15:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám is ezt csinálja : D Most is itt fekszik a hasamon. Akárhányszor az ágyban fekszek, ő jön, és a hasamra fekszik aludni. Néha a másik cicám is jön, rendszeresen beleállnak a gyomromba és dagasztanak, evés után nagyon felemelő érzés. A legjobb az, mikor egyszerre ketten jönnek :) egyik a lábamon, másik a hasamon, és felváltva dorombolnak.
2019. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked! Az enyémet egyáltalán nem lehet felvenni. Amikor bejött a rossz idő, két napig rá sem nézhettem, nemhogy hozzáérni! Ha olyanja van akkor hajnalban felkelt azzal, hogy szagolgatja az arcomat és közben nagyon csikiz a bajsza, na olyankor eszeveszett dorombolásba kezd és nem aludhatok amíg simogatni kell. Valamit ha már nagyon hideg van kint akkor az ölembe mászik ha a fotelben ülök és hosszában elnyúlik a lábamon. Azt nagyon szeretem. :)
2019. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha a macskák nem lennének, ki kéne találni őket, olyan cukik. :D
2019. okt. 14. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!