Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van három cicám.5 éves lány,4...

Wagamama kérdése:

Van három cicám.5 éves lány,4 éves fiú, és 2 éves lány . Kettő hónapja hazavittem egy pár hónapos fiú cicát, a két idosebb nagyon szereti, de a legkisebb üti, veri amikor csak tudja. Kezdek aggódni mindkettő miatt. Hogy tudnám elérni hogy ne bántsa?!

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak játszanak? Pontosan hogyan viselkednek? És hogy zajlott az összeszoktatás?
2019. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 cica mellé jött egy negyedik. A rangsorban utolsó helyen lévő cica és az új cica között azóta is tartanak a harcok, bár ritkulnak. Szerencsére nem esett baja egyiknek sem, inkább csak kergetik egymást, fújnak, lekennek egy-két pofont, és láthatóan nem kedvelik egymást. Ki kell alakítaniuk az új rangsort, az újnak meg kell találnia a helyét a csapatban, ez időbe telik.

Itt olvastam a Feliway-ről, bár én nem használok ilyet, de lehet, hogy érdemes lenne kipróbálnod, hogy lenyugodjanak kicsit. Biztonságos búvóhelyeket (félreeső helyeken, polcon, szekrény tetején) is kialakíthatsz, ahova el tudnak vonulni, ha magányra és biztonságra vágynak.

2019. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!