Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhaírtás 7-8 hetes korban...

Bolhaírtás 7-8 hetes korban hogyan?

Figyelt kérdés
Hoztam egy kiscicát, nemrég múlt 7 hetes, és bolhás. Voltam a fressnapfban, hogy vegyék bolhaírtót, de azt mondták, hogy a cseppeket is csak 3 hónaptól lehet használni. Nekem van már egy cicám, ő 3 hónapos volt, amikor elhoztam, akkor ezeket a cseppeket vettem. Csak az a probléma, hogy velem alszik ő is és már a kicsi is, és van egy kis termetű kutyám is. Még nem kapták el a bolhákat, de valószínűleg hamarosan elfogják kapni, és belőlük is hiába irtom ki a bolhákat, visszakapják majd a kicsitől nem ? Tényleg nincs valami más módja? Én úgy tudom, hogy a cseppeket 3-4 hónapos kor alatt lehet használni 6 hetes kortól, vagy ez most hogy is van?

2019. okt. 20. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Pumpás, illetve por alapú bolhairtót is lehet kapni. Nekem Fypryst van itthon 2 napos kortól adható (pumpás).
2019. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Stronghold cseppeket már 6 vagy 7 hetes kortól lehet használni, de ezt állatpatikában, állatorvosnál tudod megvenni!
2019. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. okt. 22. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!