Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskánk egyik szeme könnyezik...

Macskánk egyik szeme könnyezik. Elmúlik magától? Mikor kell vinni állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Csak az egyik szeme, olyan mintha könnybe lábadna, néha folyik neki, olyankor finoman megtörölgetjük. Ez pár napja van. Sérülés nem látszik rajta, úgy látjuk, nem ment bele semmi.

2019. okt. 21. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehet kezdődő kötőhártya gyulladás? Én elvinném dokihoz (tudom, nincs pénz, a legközelebbi doki 1500km-re van, te csak gyerek vagy, nincs kocsi stb), amíg nem súlyosbodik.
2019. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki mondott ilyet? Ha ez lenne a helyzet amit felsoroltál nem tettem volna fel a kérdésemet. Nem kell mindjárt hülyének elkönyvelni. Vagy rossz napod volt?
2019. okt. 21. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha napokig visszatér egy rejtélyes egészségügyi problémád, te meddig vársz, hogy elmenj az orvoshoz?

Amíg valaki itt a gyk-n azt nem mondja, hogy na most?


Biztos, lesz, aki majd azt mondja, hogy kenegesd kamillával, adj neki tetrán krémet, várj vagy 2 hete, kántálj egy varázsigét éjfélkor, hogy meggyógyuljon, aztán biztos, jobb lesz.

2019. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én cicámnak is volt ilyen, kötőhártyagyulladás okozta. Kapott egy szurit és elmúlt tőle. Vigyétek el mihamarabb mert súlyosabb esetben meg is vakulhat tőle!
2019. okt. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. okt. 22. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!