Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy baj, ha nem tudom a...

Nagy baj, ha nem tudom a legjobb ételt adni a cicáimnak?

Figyelt kérdés
Az orijen annyira húzós, hogy nagyon. Helyette csak applaws és purizont tudok venni nekik. Tudom, hogy jobb lenne az orijen, de nem megy, pedig a legjobbat szeretném nekik:((
2019. okt. 24. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem baj.
2019. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
De, nagy baj! Be fog perelni a cicád. Szinte látom, ahogy perközösséget alapítanak, a cirmos lesz a vezetője...
2019. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Csak a gyakorisok szerint baj. Bár most sokan le fognak esni a székről, az én cicám 14 boldog éve él bolti tápon (whiskas és társai)

Menjetek, jelentsetek fel állatkínzásért.

2019. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
amugy irigylem aki kifizet 8000 ft/kg arat egy sz*ros macskatapert
2019. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem 8.

Az orijen 3 és 4 ezer között van kilója a legnagyobb csomagolásoknak, vagyis én ezt találtam.

A purizon és az applaws ezzel szemben csak 1700-1800ft/kg.

2019. okt. 24. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az a legjobb a cicádnak, amitől azt látod, hogy egészséges. Más állatok körében is vannak divat eledelek, tápok, és vannak egyiknek-másiknak elvakult hívei. Én az állataimat nézem, hogy nekik mi tesz a legjobbat, és az nem feltétlenül valami drága eleség.
2019. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Szóljatok le nem érdekel, de az én macskám 16 évet élt maradékokból és öregségében pusztult el..
2019. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Én is Purizonnal etetek, és szerintem ez már teljesen jó! Az Orijent meg az Acanát nem is bírja mindegyik, szóval ezen ne emészd magad! :)
2019. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

A Purizon nagyon is jó minőségű táp (sőt, az egyik legjobb), nálunk is ezt kapják a ciccek. :) Annyival azért nem különb az Orijen, mint amennyivel többe kerül.


A probléma sokkal inkább a kb 4% hústartalmú, gabonás, cukros, ízfokozós agyonreklámozott és túlárazott termékekkel van. pl. A W...as áráért már egész korrekt (sokkal jobb összetételű) alternatív termékeket is lehet kapni.

2019. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. A miénk a átlagos minőséget kap és maradékot. Mégis él
2019. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!