Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudja, hogy a macskám mindent...

Tudja, hogy a macskám mindent megeszik kézből és azt is, hogy nem jó neki a kenyér. Mégis, csakazértis, mertmértne adott neki az anyám. MIÉRT?!?!

Figyelt kérdés
Más anyja is ennyire értetlen és idióta, hogy nem fogja fel, akármit mondasz neki ???!
2019. okt. 28. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. okt. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Igen.
2019. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
IGEN... Kiakaszt
2019. okt. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de én egyszer nagyon durván elküldtem a ****-ba. Azóta azt is megkérdezi,felveheti e.
2019. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha nálunk is ez van és ez totál kiakaszt vagyis ezzel húz fel a legjobban! Ha nálunk van, csinál olyat ami nekem nem tetszik, de mivel többször rászóltam ezért tudja, hogy nagyon fel tud húzni ezzel. Néha mintha azért csinálja, hogy direkt felhúzzon. De azért próbálom megmagyarázni, hogy ezt nagyon nem bírom és nem tesz jót a cicáknak sem, de csak néha érti meg a lényeget. Tudom, nagyon idegesítő egy helyzet tud lenni!:) Azért tarts ki az elhatározásod mellett, mert ha utána hagysz csak rosszabb lesz. Mindenképp légy határozott. Kitartás!:)
2019. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!