Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Használ vki olyan automata...

Használ vki olyan automata etetőt cicának, amit be lehet állítani, hogy mikor "etesse meg" a kisállatot, ha Te épp nem vagy otthon pl?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:

[link]


2019. okt. 30. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem is láttam még ilyet, de elég praktikus, csak kicsit drága. Habár nem tudom hogy nézne ki a készülék, miután egyedül van hagyva egy kutyával :D Mert azért ugyan a kaja el van rejtve, de az állat attól érzi a szagot, ami belőle jön.
2019. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az igaz, bár én cicának szeretném.

Befogadtam egy kóbor cicát, aki mindjárt megszül. Én meg 12 órázom. Nem akarom, hogy szoptatás alatt csak napi 2x kapjon enni. Igaz, kint lehet hagyni a szárazat neki, de az már nem olyan, ha kint áll. Így azért mégis frissebb marad illetve vmennyire szabályozva van, nem eszi meg egyszerre a egészet, hanem mittom 4 óránként egy kis adagot. Illetve ebben frissen lehet tálalni húsfélét, nedvestápot is neki egy-egy rekeszben:)))

De amúgy ja, nagyon drága, de gondolkodom rajta, főleg ha majd a kiscicák is esznek, nekik se elég a napi 2 etetés.

2019. okt. 30. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

De aranyos vagy.


Ha 12 órákat dolgozol, szerintem ne kolts ilyenre.

Teljesen jó a cicának,ha kiboritasz egy nagy tálba sok tápot.

2019. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Én használok néha, ha pl. elmegyek egy hosszú hétvégére valahova, pont ilyen márkájút, bár nem azt amit linkeltél. Én még csak szárazat tettem bele, de járt hozzá kis jégakku is. Szerintem jó ötlet, nálunk bevált.
2019. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan célra felesleges, amit írtál, nyugodtan kint hagyhatod neki a szárazat, annyit fog enni belőle, ameddig éhes. :) Ha reggel-este kap enni, napközben nem szikkad meg annyira, hogy finnyázzon rá.
2019. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rendben.
2019. okt. 30. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!