Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskam nagyon...

Eltűnt a macskam nagyon hiányzik mit csináljak? Hol keressem? Ugye elő fog kerülni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretem őt kislány cica már 4 napja nem láttam. Nem öreg.
2019. okt. 30. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Persze, majd te is megtalálod egy àrokparton légyrágtán, mint itt a napokban az egyik kérdező.


Nagyon szeretheted, hogyha csak így kicsapod a nagyvilágba és négy nap után jut eszedbe aggódni...

2019. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elment már többször is 2 nap múlva visssza jött azt gondoltam megint vissza jön. És nem csaptam ki sehova ha kiakar menni kiengedem az udvarra.
2019. okt. 30. 08:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod keresni Facebookon a helyi csoportokban illetve plakátolhatsz is a környéken a képével.

Ha hazakerül, akkor viszont vigyázz rá jobban. Legyen benti, az udvaron meg vagy kennelben legyen, vagy pórázon a felügyeleteddel.

Lehet vitatkozni a téma kapcsán, de azé felesleges. Ha azt szeretnéd, hogy melletted legyen 15-20 évig, akkor ne engedd ki egyedül.

Illetve mindig legyen rajta a címeddel ellátott nyakörv.

Van rá esély, hogy hazamegy még.

De lehet valaki kobornak hitte és befogadta. Vagy baleset érte. Nem tudni.

2019. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Tudjátok ti hogy mit beszéltek?

Meg mi az hogy a kérdező hibája hogy kiengedi??? Egy macskának ha már az ember vidéken él vagy olyan helyen kész kínzás megfosztani attól hogy csavarogjon, játsszon stb. Sok a veszély de akkor is.

2019. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá időd akkor járkálj a környéken és hívogasd, rakj ki az udvarra eledelt neki, készíts plakátokat majd ragaszd ki őket, tedd fel facebook posztba képpel hogy eltűnt, kérdezd meg a szomszédaid hogy nem-e látták. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2019. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

"Ugyancsak az állattartó kötelessége, hogy biztosítsa az állat megfelelő és biztonságos elhelyezését, szakszerű gondozását, valamint hogy megakadályozza az állat SZÖKÉSÉT"


Érdekes, sehol nincs olyan leírás, hogy a vidéken tartott állatokra ez nem vonatkozik.


Én is vidéken élek. Bent tartom a macskát, mert csak tavasszal készül el a macskabiztos kerítés. Ameddig nem járhat ki, addig kiviszem sétálni többször egy nap (hámban, pórázzal).

2019. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Több macskám van, egyik sem érzi kínzásnak, hogy biztonságban, melegben van, mindig van kaja, és nem üti el autó, nem kajtatja kutya, és mellesleg nem fagy halálra, éjszaka ugyanis már fagypontnál jártunk...

Ha nincs biztonságban, az nem szabadság, szimpla nemtörődömség. Bár mások ezt szebben is megfogalmazták már.

[link]

2019. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

4# szerintem meg az a kínzás, amikor a macska a várható élettartamának a töredékét éli meg és poklok-poklát éli át a halálakor (gázolás, mérgezés, kutya harapás).

Élhet teljes életet benti tartással és felügyelet mellett történő kiengedéssel.

Ha bele gondolunk, a kutyák is így élnek. Nem bóklásznak minden nap 3 szomszéddal arrébb felügyelet nélkül ők sem.

2019. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egy macskánál az a normális, ha kint él. Én vidéken lakom, kint mászkál egész nap, és eddig soha semmi baja nem volt. Nem volt se beteg, se sérült, kutya se kapta el még soha. 10 éves kandúr.
2019. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Van valami Kérdező?
2019. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!